ZAPROSZENIE NA TURNIEJ HALOWY

Szanowni trenerzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w mikołajkowym, charytatywnym turnieju piłki nożnej halowej. Turniej zostanie rozegrany w 2 kategoriach wiekowych - 5 grudnia, w sobotę – ŻAKI - ROCZNIK 2007 i młodsi, 6 grudnia w niedzielę – ORLIKI - ROCZNIK 2005-2006 i młodsi. Turniej rozpoczynamy o godz. 10:00. Zapewniamy wiele niezapomnianych atrakcji dla dzieci, poczęstunek oraz pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wpisowe na turniej 100,00 zł od drużyny. Zgłoszenia drużyn proszę wysyłać na adres e-mail: pogon-swierzawa@wp.pl O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN TURNIEJU
ZGŁOSZENIE ZAWODNIKÓW

Podczas turnieju będziemy zbierać środki na leczenie 2,5 letniej dziewczynki chorej na białaczkę. www.facebook.com/Na-pomoc-chorej-Juleczce-z-Sokołowca-1602542456669337
Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Jakub Jagiełło - Prezes KS Pogoń Świerzawa