Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pub Gol Jelenia Góra
0:4
Bóbr Marciszów
Olimpia Kowary
4:2
Lechia Piechowice
Orzeł Mysłakowice
0:7
KS Łomnica
MKS Chełmsko Śląskie
4:3
Pogoń Wleń
Lotnik II Jeżów Sudecki
10:1
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
2:2
Olimpia Kowary
KKS Jelenia Góra
11:0
Orzeł Mysłakowice
Bóbr Marciszów
5:0
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Lechia Piechowice
6:1
Lotnik II Jeżów Sudecki
Pub Gol Jelenia Góra
3:3
MKS Chełmsko Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik II Jeżów Sudecki
9:0
KS Łomnica
MKS Chełmsko Śląskie
5:2
Bóbr Marciszów
Olimpia Kowary
2:2
KKS Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice
0:12
Pogoń Wleń
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:16
Lechia Piechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Marciszów
1:6
Lechia Piechowice
KS Łomnica
6:2
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
KKS Jelenia Góra
6:3
Lotnik II Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
2:7
Olimpia Kowary
Pub Gol Jelenia Góra
16:0
Orzeł Mysłakowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
4:2
KKS Jelenia Góra
Lechia Piechowice
5:0
KS Łomnica
Olimpia Kowary
6:4
Pub Gol Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice
0:14
MKS Chełmsko Śląskie
Lotnik II Jeżów Sudecki
8:1
Pogoń Wleń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
6:5
Lechia Piechowice
Pogoń Wleń
7:0
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Bóbr Marciszów
3:2
KS Łomnica
MKS Chełmsko Śląskie
2:3
Olimpia Kowary
Pub Gol Jelenia Góra
8:1
Lotnik II Jeżów Sudecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
1:6
KKS Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice
0:6
Bóbr Marciszów
Lechia Piechowice
8:0
Pogoń Wleń
Lotnik II Jeżów Sudecki
6:3
MKS Chełmsko Śląskie
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
3:3
Pub Gol Jelenia Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pub Gol Jelenia Góra
- : -
Lechia Piechowice
Pogoń Wleń
2:1
KS Łomnica
Bóbr Marciszów
1:2
KKS Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice
0:13
Olimpia Kowary
MKS Chełmsko Śląskie
7:0
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
- : -
Pub Gol Jelenia Góra
KKS Jelenia Góra
- : -
Pogoń Wleń
Olimpia Kowary
- : -
Bóbr Marciszów
Lechia Piechowice
- : -
MKS Chełmsko Śląskie
Lotnik II Jeżów Sudecki
- : -
Orzeł Mysłakowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Lotnik II Jeżów Sudecki
Bóbr Marciszów
- : -
Pogoń Wleń
Orzeł Mysłakowice
- : -
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
MKS Chełmsko Śląskie
- : -
KS Łomnica
Pub Gol Jelenia Góra
- : -
KKS Jelenia Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
- : -
MKS Chełmsko Śląskie
Pogoń Wleń
- : -
Pub Gol Jelenia Góra
Lechia Piechowice
- : -
Orzeł Mysłakowice
Lotnik II Jeżów Sudecki
- : -
Bóbr Marciszów
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
- : -
Olimpia Kowary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości