Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
0:0
Nysa Zgorzelec
Sparta Grębocice
4:1
Granica Bogatynia
Zamet Przemków
0:5
AKS Strzegom
Stal Chocianów
3:1
Chrobry II Głogów
Piast Wykroty
5:1
Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka
1:2
Zagłębie II Lubin
Orla Wąsosz
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
0:2
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Piast Wykroty
AKS Strzegom
1:7
Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia
0:1
Orla Wąsosz
Lotnik Jeżów Sudecki
0:5
Apis Jędrzychowice
Zamet Przemków
2:2
GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec
0:0
Włókniarz Mirsk
Zagłębie II Lubin
1:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
4:1
Sparta Grębocice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
4:3
Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice
1:8
Zagłębie II Lubin
Stal Chocianów
1:0
Zamet Przemków
Włókniarz Mirsk
2:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty
2:4
Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka
0:4
AKS Strzegom
Orla Wąsosz
3:0
Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice
4:0
Nysa Zgorzelec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
0:0
Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom
3:1
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
2:1
Apis Jędrzychowice
Zamet Przemków
3:3
Sparta Grębocice
Zagłębie II Lubin
2:0
Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów
3:1
Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki
1:4
Orkan Szczedrzykowice
GKS Warta Bolesławiecka
0:2
Stal Chocianów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:0
Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice
2:1
GKS Warta Bolesławiecka
Stal Chocianów
1:1
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
5:0
Granica Bogatynia
Piast Wykroty
1:6
Zagłębie II Lubin
Orla Wąsosz
8:0
Zamet Przemków
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
4:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
2:1
Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom
5:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Zamet Przemków
2:1
Piast Wykroty
Stal Chocianów
2:2
Sparta Grębocice
GKS Warta Bolesławiecka
0:7
Orla Wąsosz
Zagłębie II Lubin
6:0
Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów
2:3
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
0:2
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
7:0
Zamet Przemków
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice
2:1
AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec
4:0
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
0:0
Zagłębie II Lubin
Piast Wykroty
3:0
GKS Warta Bolesławiecka
Orla Wąsosz
1:1
Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice
0:4
Chrobry II Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Grębocice
4:0
Orla Wąsosz
Zamet Przemków
3:3
Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów
1:1
Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka
0:1
Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów
3:2
Nysa Zgorzelec
Zagłębie II Lubin
1:0
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
1:0
Stal Chocianów
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki
2:2
Chrobry II Głogów
Nysa Zgorzelec
0:3
Zagłębie II Lubin
Włókniarz Mirsk
0:2
GKS Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty
3:1
Sparta Grębocice
Orla Wąsosz
0:0
AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice
3:0
Zamet Przemków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
10:1
Granica Bogatynia
Sparta Grębocice
1:2
Apis Jędrzychowice
Zamet Przemków
0:0
Nysa Zgorzelec
Stal Chocianów
3:1
Włókniarz Mirsk
Zagłębie II Lubin
7:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry II Głogów
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz
1:1
Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka
4:0
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
3:2
Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra
0:2
Zagłębie II Lubin
Granica Bogatynia
3:5
Chrobry II Głogów
Lotnik Jeżów Sudecki
2:0
Zamet Przemków
Nysa Zgorzelec
3:1
GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk
2:1
Sparta Grębocice
Piast Wykroty
4:9
AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice
2:0
Stal Chocianów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
5:1
Chrobry II Głogów
Zamet Przemków
0:4
Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów
2:1
Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty
3:6
Apis Jędrzychowice
GKS Warta Bolesławiecka
4:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Zagłębie II Lubin
17:0
Granica Bogatynia
Orla Wąsosz
2:2
Włókniarz Mirsk
Sparta Grębocice
0:1
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
0:0
AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra
2:3
GKS Warta Bolesławiecka
Granica Bogatynia
2:3
Zamet Przemków
Lotnik Jeżów Sudecki
1:2
Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec
1:2
Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk
2:1
Piast Wykroty
Chrobry II Głogów
3:0
Zagłębie II Lubin
Orkan Szczedrzykowice
2:1
Orla Wąsosz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
1:1
Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom
1:5
Zagłębie II Lubin
Sparta Grębocice
1:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Zamet Przemków
2:6
Chrobry II Głogów
Stal Chocianów
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
GKS Warta Bolesławiecka
5:1
Granica Bogatynia
Orla Wąsosz
4:4
Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty
2:0
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
6:1
Sparta Grębocice
Granica Bogatynia
0:3
Stal Chocianów
Lotnik Jeżów Sudecki
1:3
Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec
5:0
Piast Wykroty
Włókniarz Mirsk
0:1
AKS Strzegom
Zagłębie II Lubin
8:0
Zamet Przemków
Chrobry II Głogów
1:2
GKS Warta Bolesławiecka
Orkan Szczedrzykowice
4:2
Apis Jędrzychowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
Orla Wąsosz
AKS Strzegom
0:1
Zamet Przemków
Granica Bogatynia
1:2
Sparta Grębocice
Lotnik Jeżów Sudecki
2:2
Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec
0:1
Apis Jędrzychowice
Zagłębie II Lubin
3:0
GKS Warta Bolesławiecka
Chrobry II Głogów
2:1
Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice
2:1
Włókniarz Mirsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
1:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Grębocice
5:2
Chrobry II Głogów
Stal Chocianów
0:4
Zagłębie II Lubin
Włókniarz Mirsk
1:0
Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
GKS Warta Bolesławiecka
0:1
Zamet Przemków
Orla Wąsosz
1:2
Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice
3:0
AKS Strzegom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
2:2
Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom
3:2
GKS Warta Bolesławiecka
Granica Bogatynia
3:3
Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki
0:1
Włókniarz Mirsk
Zamet Przemków
1:2
Stal Chocianów
Zagłębie II Lubin
3:1
Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów
0:1
Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec
0:1
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:1
Granica Bogatynia
Sparta Grębocice
4:3
Zamet Przemków
Stal Chocianów
1:3
GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec
2:3
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Piast Wykroty
1:3
Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz
0:2
Zagłębie II Lubin
Orkan Szczedrzykowice
4:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
4:0
Stal Chocianów
Granica Bogatynia
2:0
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
0:2
Nysa Zgorzelec
Zamet Przemków
1:3
Orla Wąsosz
GKS Warta Bolesławiecka
0:1
Sparta Grębocice
Zagłębie II Lubin
5:0
Piast Wykroty
Chrobry II Głogów
1:3
Apis Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:4
Zagłębie II Lubin
Lotnik Jeżów Sudecki
1:3
AKS Strzegom
Sparta Grębocice
0:1
Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
4:0
Chrobry II Głogów
Piast Wykroty
7:3
Zamet Przemków
Orla Wąsosz
3:1
GKS Warta Bolesławiecka
Orkan Szczedrzykowice
5:0
Granica Bogatynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
AKS Strzegom
- : -
Sparta Grębocice
Granica Bogatynia
- : -
Nysa Zgorzelec
Zamet Przemków
- : -
Apis Jędrzychowice
Stal Chocianów
- : -
Orla Wąsosz
GKS Warta Bolesławiecka
- : -
Piast Wykroty
Zagłębie II Lubin
- : -
Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów
- : -
Orkan Szczedrzykowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości