Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:0
Forza Wrocław
UKS Lechia Dzierżoniów
2:4
Eskadra
Orlik Kłodzko
0:0
Łużyce Lubań
UKS AS Milicz
1:6
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC II Wrocław Academy II
2:1
Górnik Wałbrzych
Zagłębie III Lubin
2:2
UKS Javoria Jawor
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lechia Dzierżoniów
7:0
UKS AS Milicz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
5:1
Orlik Kłodzko
Łużyce Lubań
1:1
Zagłębie III Lubin
Eskadra
5:0
UKS Javoria Jawor
Forza Wrocław
0:2
FC II Wrocław Academy II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:0
UKS Lechia Dzierżoniów
Orlik Kłodzko
3:1
Forza Wrocław
UKS Javoria Jawor
0:1
Łużyce Lubań
UKS AS Milicz
0:6
Eskadra
FC II Wrocław Academy II
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
3:3
Górnik Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie III Lubin
7:3
Forza Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:2
UKS Javoria Jawor
UKS Lechia Dzierżoniów
8:2
FC II Wrocław Academy II
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:0
Orlik Kłodzko
UKS AS Milicz
0:2
Parasol Wrocław
Eskadra
3:1
Łużyce Lubań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:0
Eskadra
UKS Javoria Jawor
2:1
Forza Wrocław
FC II Wrocław Academy II
8:0
UKS AS Milicz
Orlik Kłodzko
1:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Łużyce Lubań
0:1
Górnik Wałbrzych
Zagłębie III Lubin
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Eskadra
6:1
Górnik Wałbrzych
Parasol Wrocław
3:0
FC II Wrocław Academy II
UKS Lechia Dzierżoniów
3:0
Zagłębie III Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
UKS Javoria Jawor
UKS AS Milicz
2:2
Orlik Kłodzko
Forza Wrocław
2:3
Łużyce Lubań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kłodzko
0:5
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
1:3
Forza Wrocław
UKS Javoria Jawor
0:5
UKS Lechia Dzierżoniów
Łużyce Lubań
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC II Wrocław Academy II
1:4
Eskadra
Zagłębie III Lubin
2:0
UKS AS Milicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:4
Zagłębie III Lubin
UKS Lechia Dzierżoniów
1:2
Łużyce Lubań
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:0
Górnik Wałbrzych
UKS AS Milicz
2:3
UKS Javoria Jawor
FC II Wrocław Academy II
4:2
Orlik Kłodzko
Eskadra
4:1
Forza Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
1:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Łużyce Lubań
4:0
UKS AS Milicz
Orlik Kłodzko
0:5
Eskadra
Górnik Wałbrzych
1:3
UKS Lechia Dzierżoniów
UKS Javoria Jawor
3:0
Parasol Wrocław
Zagłębie III Lubin
4:0
FC II Wrocław Academy II
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
0:1
Łużyce Lubań
UKS Lechia Dzierżoniów
2:1
Forza Wrocław
Orlik Kłodzko
1:5
Zagłębie III Lubin
UKS AS Milicz
0:1
Górnik Wałbrzych
FC II Wrocław Academy II
0:2
UKS Javoria Jawor
Eskadra
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:3
UKS Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
- : -
Parasol Wrocław
UKS Javoria Jawor
7:2
Orlik Kłodzko
Łużyce Lubań
4:1
FC II Wrocław Academy II
Forza Wrocław
4:3
UKS AS Milicz
Zagłębie III Lubin
8:0
Eskadra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości