Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
Pauza
Przyszłość Dłużyna
0:6
GKS Warta Bolesławiecka
Micro Ruszów
2:13
GKS Raciborowice
Majdan Bolesławice
7:3
Orliki Węgliniec
BKS Bolesławiec
0:6
UKS Sokół Ocice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Dłużyna
Pauza
Twardy Świętoszów
1:4
GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Majdan Bolesławice
UKS Sokół Ocice
3:2
Micro Ruszów
Orliki Węgliniec
2:5
BKS Bolesławiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Bolesławice
Pauza
Micro Ruszów
5:10
Orliki Węgliniec
GKS Raciborowice
2:1
UKS Sokół Ocice
BKS Bolesławiec
3:6
GKS Warta Bolesławiecka
Przyszłość Dłużyna
2:2
Twardy Świętoszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
Pauza
GKS Warta Bolesławiecka
8:2
Micro Ruszów
Twardy Świętoszów
2:4
UKS Sokół Ocice
Przyszłość Dłużyna
1:12
Majdan Bolesławice
Orliki Węgliniec
5:6
GKS Raciborowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Micro Ruszów
Pauza
Majdan Bolesławice
3:2
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
1:5
GKS Warta Bolesławiecka
UKS Sokół Ocice
5:4
Orliki Węgliniec
BKS Bolesławiec
2:0
Przyszłość Dłużyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
5:4
Orliki Węgliniec
GKS Warta Bolesławiecka
2:1
UKS Sokół Ocice
Przyszłość Dłużyna
2:3
Micro Ruszów
Majdan Bolesławice
6:3
BKS Bolesławiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Ocice
Pauza
Micro Ruszów
4:7
Majdan Bolesławice
GKS Raciborowice
2:1
Przyszłość Dłużyna
BKS Bolesławiec
6:2
Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec
5:4
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
4:1
Micro Ruszów
Twardy Świętoszów
1:9
GKS Warta Bolesławiecka
Przyszłość Dłużyna
0:9
UKS Sokół Ocice
Majdan Bolesławice
2:5
GKS Raciborowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Warta Bolesławiecka
Pauza
Micro Ruszów
1:4
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
0:2
BKS Bolesławiec
Orliki Węgliniec
7:1
Przyszłość Dłużyna
UKS Sokół Ocice
3:1
Majdan Bolesławice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
Pauza
GKS Warta Bolesławiecka
12:0
Przyszłość Dłużyna
GKS Raciborowice
4:3
Micro Ruszów
UKS Sokół Ocice
0:1
BKS Bolesławiec
Orliki Węgliniec
3:3
Majdan Bolesławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Dłużyna
Pauza
Micro Ruszów
0:15
UKS Sokół Ocice
Majdan Bolesławice
3:11
GKS Warta Bolesławiecka
GKS Raciborowice
4:2
Twardy Świętoszów
BKS Bolesławiec
6:1
Orliki Węgliniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan Bolesławice
Pauza
UKS Sokół Ocice
6:0
GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka
3:0
BKS Bolesławiec
Orliki Węgliniec
4:1
Micro Ruszów
Twardy Świętoszów
18:1
Przyszłość Dłużyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
Pauza
Micro Ruszów
- : -
GKS Warta Bolesławiecka
Majdan Bolesławice
5:0
Przyszłość Dłużyna
UKS Sokół Ocice
7:1
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
5:2
Orliki Węgliniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Micro Ruszów
Pauza
Przyszłość Dłużyna
2:4
BKS Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka
3:3
GKS Raciborowice
Orliki Węgliniec
3:9
UKS Sokół Ocice
Twardy Świętoszów
3:1
Majdan Bolesławice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
Pauza
Micro Ruszów
- : -
Przyszłość Dłużyna
UKS Sokół Ocice
3:2
GKS Warta Bolesławiecka
Orliki Węgliniec
- : -
Twardy Świętoszów
BKS Bolesławiec
3:0
Majdan Bolesławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości