Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Złotoryja
Pauza
Victoria Ruszów
1:2
Chrobry II Głogów
Sparta Rudna
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
1:2
Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice
0:3
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
1:2
Stal Chocianów
Orla Wąsosz
2:0
Apis Jędrzychowice
Odra Ścinawa
1:0
Sparta Grębocice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Ruszów
AKS Strzegom
7:1
Sparta Rudna
BKS Bolesławiec
1:4
Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice
0:1
Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów
2:0
Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów
2:0
Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice
1:3
Apis Jędrzychowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
Pauza
Apis Jędrzychowice
5:0
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
4:2
Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna
0:5
Chrobry II Głogów
Victoria Ruszów
1:2
BKS Bolesławiec
Orla Wąsosz
4:2
Sparta Grębocice
Odra Ścinawa
0:3
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Rudna
AKS Strzegom
2:0
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
1:2
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
3:1
Victoria Ruszów
Chrobry II Głogów
3:0
Odra Ścinawa
BKS Bolesławiec
2:1
Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice
3:4
Apis Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra
4:2
Orla Wąsosz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
Orla Wąsosz
0:0
AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice
1:2
Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk
0:1
Chrobry II Głogów
Victoria Ruszów
1:2
Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna
4:1
BKS Bolesławiec
Stal Chocianów
4:1
Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów
2:1
Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
1:0
Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja
2:0
Sparta Rudna
BKS Bolesławiec
0:1
Odra Ścinawa
AKS Strzegom
1:1
Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice
5:4
Sparta Grębocice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Wąsosz
Pauza
Stal Chocianów
0:4
AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice
3:1
Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk
0:2
BKS Bolesławiec
Apis Jędrzychowice
3:4
Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice
1:4
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa
0:0
Górnik Złotoryja
Sparta Rudna
5:2
Victoria Ruszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom
8:2
Sparta Grębocice
BKS Bolesławiec
0:0
Orla Wąsosz
Prochowiczanka Prochowice
1:1
Sparta Rudna
Górnik Złotoryja
4:0
Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów
6:0
Stal Chocianów
Victoria Ruszów
1:2
Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
Pauza
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
AKS Strzegom
Sparta Grębocice
0:2
Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk
7:0
Victoria Ruszów
Orla Wąsosz
3:0
Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice
1:0
BKS Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice
1:2
Sparta Rudna
Odra Ścinawa
2:0
Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Grębocice
AKS Strzegom
2:0
Orkan Szczedrzykowice
BKS Bolesławiec
0:2
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
1:5
Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów
0:10
Orla Wąsosz
Prochowiczanka Prochowice
3:0
Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Rudna
1:2
Odra Ścinawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
Pauza
AKS Strzegom
5:0
Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice
0:1
BKS Bolesławiec
Stal Chocianów
1:1
Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk
0:0
Sparta Rudna
Orla Wąsosz
3:5
Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice
4:0
Victoria Ruszów
Orkan Szczedrzykowice
2:2
Odra Ścinawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AKS Strzegom
Górnik Złotoryja
4:1
Sparta Grębocice
BKS Bolesławiec
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice
2:3
Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów
0:1
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
3:1
Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa
1:0
Włókniarz Mirsk
Sparta Rudna
1:3
Orla Wąsosz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
AKS Strzegom
1:0
BKS Bolesławiec
Sparta Grębocice
4:1
Victoria Ruszów
Stal Chocianów
2:3
Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra
1:0
Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice
4:0
Sparta Rudna
Orla Wąsosz
0:4
Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Szczedrzykowice
Pauza
BKS Bolesławiec
0:3
Chrobry II Głogów
Prochowiczanka Prochowice
2:3
Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja
0:2
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
0:1
Orla Wąsosz
Victoria Ruszów
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa
2:1
Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna
4:1
Stal Chocianów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
BKS Bolesławiec
AKS Strzegom
3:0*
Victoria Ruszów
Sparta Grębocice
3:1
Sparta Rudna
Stal Chocianów
1:4
Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice
3:2
Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów
3:0
Górnik Złotoryja
Orkan Szczedrzykowice
2:1
Orla Wąsosz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Złotoryja
Pauza
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Sparta Rudna
AKS Strzegom
3:0
Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice
2:0
Odra Ścinawa
Stal Chocianów
3:1
Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice
1:1
Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów
2:0
Victoria Ruszów
Orkan Szczedrzykowice
2:0
BKS Bolesławiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ruszów
Pauza
Prochowiczanka Prochowice
0:1
Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk
3:1
Sparta Grębocice
Orla Wąsosz
0:2
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
3:0
BKS Bolesławiec
Apis Jędrzychowice
3:0
Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna
2:3
AKS Strzegom
Odra Ścinawa
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
Pauza
Orkan Szczedrzykowice
0:1
Górnik Złotoryja
Stal Chocianów
0:2
Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom
5:1
Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra
8:0
Włókniarz Mirsk
BKS Bolesławiec
2:0
Victoria Ruszów
Chrobry II Głogów
2:0
Sparta Rudna
Sparta Grębocice
3:1
Orla Wąsosz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rudna
Pauza
Stal Chocianów
1:3
Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów
0:0
Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice
4:1
BKS Bolesławiec
Odra Ścinawa
4:2
Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice
5:0
Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk
1:2
AKS Strzegom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom
1:0
Orla Wąsosz
BKS Bolesławiec
2:3
Sparta Rudna
Sparta Grębocice
2:3
Stal Chocianów
Górnik Złotoryja
0:0
Prochowiczanka Prochowice
Chrobry II Głogów
4:0
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
5:1
Victoria Ruszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Mirsk
Pauza
Stal Chocianów
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice
4:0
Victoria Ruszów
Sparta Grębocice
2:2
Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz
2:1
Chrobry II Głogów
Apis Jędrzychowice
3:1
AKS Strzegom
Odra Ścinawa
1:3
BKS Bolesławiec
Sparta Rudna
3:1
Górnik Złotoryja
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Wąsosz
Pauza
Karkonosze Jelenia Góra
2:3
Sparta Grębocice
AKS Strzegom
3:0
Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice
0:1
Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja
1:1
Odra Ścinawa
Victoria Ruszów
2:4
Sparta Rudna
Chrobry II Głogów
2:5
Apis Jędrzychowice
BKS Bolesławiec
0:1
Włókniarz Mirsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
Pauza
Stal Chocianów
0:2
Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice
3:3
Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Grębocice
1:1
AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk
0:2
Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz
3:0
BKS Bolesławiec
Odra Ścinawa
2:0
Victoria Ruszów
Sparta Rudna
4:3
Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chocianów
Pauza
Sparta Rudna
5:1
Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów
4:1
Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
0:7
Apis Jędrzychowice
Prochowiczanka Prochowice
3:1
Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja
2:0
Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów
4:2
Sparta Grębocice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Grębocice
Pauza
Stal Chocianów
1:0
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk
0:2
Prochowiczanka Prochowice
Orla Wąsosz
3:0
Victoria Ruszów
Apis Jędrzychowice
6:1
Górnik Złotoryja
Odra Ścinawa
1:1
Sparta Rudna
Orkan Szczedrzykowice
2:1
AKS Strzegom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
Pauza
Victoria Ruszów
0:2
Apis Jędrzychowice
BKS Bolesławiec
2:2
Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja
5:0
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
4:0
AKS Strzegom
Sparta Rudna
6:0
Włókniarz Mirsk
Odra Ścinawa
0:0
Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice
6:4
Orla Wąsosz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
Pauza
Stal Chocianów
2:0
Victoria Ruszów
Apis Jędrzychowice
5:2
Prochowiczanka Prochowice
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk
1:1
Odra Ścinawa
Orla Wąsosz
3:5
Sparta Rudna
Karkonosze Jelenia Góra
2:4
BKS Bolesławiec
Sparta Grębocice
1:5
Górnik Złotoryja
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
Pauza
Górnik Złotoryja
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
1:3
AKS Strzegom
Prochowiczanka Prochowice
5:4
Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk
1:5
Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów
5:8
Sparta Grębocice
Sparta Rudna
5:2
Apis Jędrzychowice
Odra Ścinawa
4:1
Orla Wąsosz
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Szczedrzykowice
Pauza
AKS Strzegom
4:0
Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice
2:1
Odra Ścinawa
Karkonosze Jelenia Góra
5:1
Victoria Ruszów
Sparta Grębocice
4:2
Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów
1:1
Sparta Rudna
Chrobry II Głogów
1:2
BKS Bolesławiec
Orla Wąsosz
2:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
Pauza
Orla Wąsosz
2:3
Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Rudna
1:5
Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja
1:1
Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa
4:0
Stal Chocianów
Włókniarz Mirsk
1:2
Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów
1:4
AKS Strzegom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości