Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Gromadka
3:4
KS Milików
Bóbr Marciszów
3:2
Husaria Grzędy
Karkonosze Jelenia Góra
14:0
KKS Jelenia Góra
1/32 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Leśna
Wolny los
Leśnik Osiecznica
Wolny los
Lotnik Jeżów Sudecki
Wolny los
Gryf Gryfów Śląski
Wolny los
BKS Bolesławiec
Wolny los
Karkonosze Jelenia Góra
Wolny los
Apis Jędrzychowice
Wolny los
KS Maciejowa
1:6
Victoria Jelenia Góra
LZS Zaręba
1:3
Przyszłość Dłużyna
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
3:0*
Twardy Świętoszów
Juvenia Rybnica
1:9
Orzeł Mysłakowice
GKS Gromadka
2:5
Chrobry Nowogrodziec
Bazalt Sulików
0:3*
Nysa Zgorzelec
KS Pławna
1:5
Kwisa Świeradów Zdrój
Fatma Pobiedna
3:1
Granica Bogatynia
KS Milików
0:3
Czarni Lwówek Śląski
Majdan Bolesławice
0:10
Victoria Ruszów
Czarni Strzyżowiec
2:2   k. 3 : 5
Olimpia Kamienna Gora
Zryw Bratków
0:8
Łużyce Lubań
Piast Czerwona Woda
0:7
Sparta Zebrzydowa
KS Włodzice
3:2
LKS Mierzwin
Górnik Węgliniec
0:2
Cosmos Radzimów
LZS Łaziska
1:3
Piast Wykroty
LKS Ocice
0:3*
GKS Warta Bolesławiecka
Bóbr Marciszów
2:5
Orzeł Wojcieszów
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:4
Pogoń Świerzawa
Olsza Olszyna
4:2
Hutnik Pieńsk
WKS Pilchowice
2:4
KS Łomnica
Bóbr Marciszów
1:3
Potok Karpniki
Orliki Oldboys Gmina Węgliniec
0:18
Włókniarz Mirsk
Znicz Kruszyn
5:5   k. 6 : 7
KS Kotliska
Karkonosze Jelenia Góra
4:2
Pub Gol Jelenia Góra
1/16 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
0:0   k. 2 : 4
Nysa Zgorzelec
Fatma Pobiedna
0:5
Włókniarz Leśna
KS Kotliska
1:14
BKS Bolesławiec
Chrobry Nowogrodziec
7:3
Sparta Zebrzydowa
KS Włodzice
3:3   k. 2 : 4
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Przyszłość Dłużyna
0:3
Czarni Lwówek Śląski
GKS Warta Bolesławiecka
0:9
Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa
1:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Victoria Ruszów
0:1
Leśnik Osiecznica
Włókniarz Mirsk
4:2
Łużyce Lubań
Kwisa Świeradów Zdrój
0:3
Gryf Gryfów Śląski
KS Łomnica
1:5
Karkonosze Jelenia Góra
Cosmos Radzimów
2:4
Apis Jędrzychowice
Victoria Jelenia Góra
4:0
Olimpia Kamienna Gora
Potok Karpniki
1:6
Orzeł Wojcieszów
Karkonosze Jelenia Góra
2:3
Orzeł Mysłakowice
1/8 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
3:6
Apis Jędrzychowice
BKS Bolesławiec
0:0   k. 4 : 2
Leśnik Osiecznica
Orzeł Mysłakowice
7:1
Orzeł Wojcieszów
Nysa Zgorzelec
0:1
Włókniarz Leśna
Włókniarz Mirsk
1:0
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
1:2
Lotnik Jeżów Sudecki
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
2:10
Piast Wykroty
Victoria Jelenia Góra
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:2
Apis Jędrzychowice
Orzeł Mysłakowice
0:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty
2:2   k. 6 : 7
Włókniarz Leśna
Włókniarz Mirsk
0:3
Karkonosze Jelenia Góra
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Apis Jędrzychowice
Włókniarz Leśna
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości