Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
5:1
GKS Tomaszów Bolesławiecki
WKS Żarki Średnie 2001
0:3
GKS Iwiny
Majdan Bolesławice
1:6
LKS Ocice
Rybak Parowa
6:2
LKS Mierzwin
Górnik Węgliniec
4:0
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Sparta Zebrzydowa
3:2
LZS Brzeźnik
LZS Niwnice
3:2
LZS Łaziska
GKS Gromadka
2:2
Orzeł Gościszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tomaszów Bolesławiecki
1:2
Górnik Węgliniec
LKS Mierzwin
1:3
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
LZS Brzeźnik
3:4
Chrobry Nowogrodziec
LZS Łaziska
2:4
Majdan Bolesławice
Orzeł Gościszów
5:0
LZS Niwnice
LKS Ocice
3:0
WKS Żarki Średnie 2001
GKS Iwiny
3:3
Sparta Zebrzydowa
Rybak Parowa
7:1
GKS Gromadka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Żarki Średnie 2001
1:1
LZS Łaziska
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
3:0
GKS Tomaszów Bolesławiecki
Sparta Zebrzydowa
2:1
LKS Ocice
Górnik Węgliniec
3:2
LZS Brzeźnik
Majdan Bolesławice
2:13
Orzeł Gościszów
LZS Niwnice
1:2
Rybak Parowa
Chrobry Nowogrodziec
8:0
GKS Iwiny
GKS Gromadka
4:2
LKS Mierzwin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
4:5
LZS Niwnice
LKS Mierzwin
0:7
GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Brzeźnik
1:0
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
LZS Łaziska
1:2
Sparta Zebrzydowa
LKS Ocice
0:5
Chrobry Nowogrodziec
GKS Iwiny
2:3
Górnik Węgliniec
Orzeł Gościszów
2:2
WKS Żarki Średnie 2001
Rybak Parowa
5:0
Majdan Bolesławice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Żarki Średnie 2001
1:0
Rybak Parowa
Górnik Węgliniec
4:0
LKS Ocice
Sparta Zebrzydowa
3:3
Orzeł Gościszów
Chrobry Nowogrodziec
12:2
LZS Łaziska
Majdan Bolesławice
0:3
GKS Gromadka
GKS Tomaszów Bolesławiecki
0:1
LZS Brzeźnik
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
3:1
GKS Iwiny
LZS Niwnice
2:1
LKS Mierzwin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Iwiny
2:2
GKS Tomaszów Bolesławiecki
LKS Mierzwin
0:6
LZS Brzeźnik
LZS Łaziska
0:4
Górnik Węgliniec
Orzeł Gościszów
2:5
Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice
2:4
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
GKS Gromadka
3:2
WKS Żarki Średnie 2001
LZS Niwnice
4:3
Majdan Bolesławice
Rybak Parowa
3:1
Sparta Zebrzydowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tomaszów Bolesławiecki
0:2
LKS Ocice
WKS Żarki Średnie 2001
4:1
LZS Niwnice
Górnik Węgliniec
12:3
Orzeł Gościszów
Sparta Zebrzydowa
0:1
GKS Gromadka
LZS Brzeźnik
1:0
GKS Iwiny
Chrobry Nowogrodziec
3:0
Rybak Parowa
Majdan Bolesławice
2:2
LKS Mierzwin
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
1:1
LZS Łaziska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
1:4
Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice
1:2
LZS Brzeźnik
LKS Mierzwin
4:8
GKS Iwiny
LZS Łaziska
2:3
GKS Tomaszów Bolesławiecki
Rybak Parowa
0:3
Górnik Węgliniec
Orzeł Gościszów
4:5
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Majdan Bolesławice
2:3
WKS Żarki Średnie 2001
LZS Niwnice
2:9
Sparta Zebrzydowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Żarki Średnie 2001
2:3
LKS Mierzwin
Sparta Zebrzydowa
4:2
Majdan Bolesławice
Górnik Węgliniec
4:2
GKS Gromadka
LZS Brzeźnik
5:2
LZS Łaziska
Chrobry Nowogrodziec
4:1
LZS Niwnice
GKS Tomaszów Bolesławiecki
3:5
Orzeł Gościszów
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
9:1
Rybak Parowa
GKS Iwiny
1:2
LKS Ocice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gromadka
1:3
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
WKS Żarki Średnie 2001
1:6
Sparta Zebrzydowa
LKS Mierzwin
2:2
LKS Ocice
LZS Łaziska
1:2
GKS Iwiny
Rybak Parowa
3:2
GKS Tomaszów Bolesławiecki
Orzeł Gościszów
1:1
LZS Brzeźnik
Majdan Bolesławice
0:7
Chrobry Nowogrodziec
LZS Niwnice
0:4
Górnik Węgliniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
4:5
LZS Niwnice
Sparta Zebrzydowa
8:0
LKS Mierzwin
GKS Tomaszów Bolesławiecki
1:1
GKS Gromadka
Górnik Węgliniec
12:0
Majdan Bolesławice
LZS Brzeźnik
2:1
Rybak Parowa
Chrobry Nowogrodziec
9:1
WKS Żarki Średnie 2001
LKS Ocice
1:1
LZS Łaziska
GKS Iwiny
3:2
Orzeł Gościszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzwin
1:1
LZS Łaziska
WKS Żarki Średnie 2001
0:5
Górnik Węgliniec
Sparta Zebrzydowa
0:1
Chrobry Nowogrodziec
Rybak Parowa
4:2
GKS Iwiny
Orzeł Gościszów
3:1
LKS Ocice
Majdan Bolesławice
2:2
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
LZS Niwnice
3:2
GKS Tomaszów Bolesławiecki
GKS Gromadka
1:0
LZS Brzeźnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Iwiny
2:1
GKS Gromadka
Górnik Węgliniec
3:2
Sparta Zebrzydowa
LZS Brzeźnik
4:2
LZS Niwnice
LZS Łaziska
3:2
Orzeł Gościszów
Chrobry Nowogrodziec
7:0
LKS Mierzwin
LKS Ocice
1:3
Rybak Parowa
GKS Tomaszów Bolesławiecki
0:2
Majdan Bolesławice
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
1:5
WKS Żarki Średnie 2001
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zebrzydowa
1:2
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Chrobry Nowogrodziec
1:3
Górnik Węgliniec
Rybak Parowa
4:1
LZS Łaziska
LKS Mierzwin
3:4
Orzeł Gościszów
Majdan Bolesławice
1:3
LZS Brzeźnik
GKS Gromadka
2:1
LKS Ocice
LZS Niwnice
2:4
GKS Iwiny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Węgliniec
4:0
LKS Mierzwin
LZS Brzeźnik
0:2
WKS Żarki Średnie 2001
LZS Łaziska
0:3
GKS Gromadka
Orzeł Gościszów
1:3
Rybak Parowa
LKS Ocice
1:2
LZS Niwnice
GKS Tomaszów Bolesławiecki
3:1
Sparta Zebrzydowa
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
2:5
Chrobry Nowogrodziec
GKS Iwiny
0:5
Majdan Bolesławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości