Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
3:3
GLKS Czernica
Hottur Borowice
3:0
Stella Lubomierz
Juvenia Rybnica
0:0
Bielany Biedrzychowice
Bobry Wojanów
1:8
WKS Pilchowice
Zryw Ubocze
1:3
KKS Jelenia Góra
KS II Łomnica
2:2
Potok Karpniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
4:1
Juvenia Rybnica
GLKS Czernica
1:0
Pogoń II Świerzawa
Bielany Biedrzychowice
1:2
KS II Łomnica
Hottur Borowice
4:4
Zryw Ubocze
Potok Karpniki
7:1
Bobry Wojanów
WKS Pilchowice
4:3
Rudawy Janowice Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
4:4
Potok Karpniki
Pogoń II Świerzawa
1:3
WKS Pilchowice
Juvenia Rybnica
1:1
Hottur Borowice
Bobry Wojanów
1:2
Bielany Biedrzychowice
Zryw Ubocze
5:3
Stella Lubomierz
KS II Łomnica
3:0
KKS Jelenia Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Lubomierz
4:2
GLKS Czernica
Bielany Biedrzychowice
1:3
Rudawy Janowice Wielkie
Hottur Borowice
1:2
KS II Łomnica
Potok Karpniki
2:2
Pogoń II Świerzawa
Zryw Ubocze
5:1
Juvenia Rybnica
KKS Jelenia Góra
9:1
Bobry Wojanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
2:1
KKS Jelenia Góra
Bobry Wojanów
2:3
Hottur Borowice
GLKS Czernica
0:3
WKS Pilchowice
Pogoń II Świerzawa
9:1
Bielany Biedrzychowice
Juvenia Rybnica
3:5
Stella Lubomierz
KS II Łomnica
6:3
Zryw Ubocze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Lubomierz
0:0
WKS Pilchowice
Hottur Borowice
4:5
Rudawy Janowice Wielkie
Juvenia Rybnica
0:7
KS II Łomnica
Potok Karpniki
8:1
GLKS Czernica
Zryw Ubocze
6:1
Bobry Wojanów
KKS Jelenia Góra
1:6
Pogoń II Świerzawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
1:4
Zryw Ubocze
Bobry Wojanów
3:0
Juvenia Rybnica
GLKS Czernica
2:4
Bielany Biedrzychowice
Pogoń II Świerzawa
5:1
Hottur Borowice
WKS Pilchowice
7:1
Potok Karpniki
KS II Łomnica
4:2
Stella Lubomierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
7:1
GLKS Czernica
Juvenia Rybnica
8:7
Rudawy Janowice Wielkie
Zryw Ubocze
3:0
Pogoń II Świerzawa
Stella Lubomierz
2:1
Potok Karpniki
Bielany Biedrzychowice
1:4
WKS Pilchowice
KS II Łomnica
3:1
Bobry Wojanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Wojanów
4:3
Stella Lubomierz
GLKS Czernica
3:3
Hottur Borowice
Pogoń II Świerzawa
3:5
Juvenia Rybnica
Rudawy Janowice Wielkie
0:5
KS II Łomnica
Potok Karpniki
3:0
Bielany Biedrzychowice
WKS Pilchowice
4:1
KKS Jelenia Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Wojanów
- : -
Rudawy Janowice Wielkie
Zryw Ubocze
- : -
GLKS Czernica
Stella Lubomierz
- : -
Bielany Biedrzychowice
Hottur Borowice
- : -
WKS Pilchowice
KKS Jelenia Góra
- : -
Potok Karpniki
KS II Łomnica
- : -
Pogoń II Świerzawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
- : -
Stella Lubomierz
GLKS Czernica
- : -
Juvenia Rybnica
Pogoń II Świerzawa
- : -
Bobry Wojanów
WKS Pilchowice
- : -
Zryw Ubocze
Bielany Biedrzychowice
- : -
KKS Jelenia Góra
Potok Karpniki
- : -
Hottur Borowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudawy Janowice Wielkie
- : -
Pogoń II Świerzawa
Stella Lubomierz
- : -
KKS Jelenia Góra
Hottur Borowice
- : -
Bielany Biedrzychowice
Juvenia Rybnica
- : -
WKS Pilchowice
Zryw Ubocze
- : -
Potok Karpniki
KS II Łomnica
- : -
GLKS Czernica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Czernica
- : -
Bobry Wojanów
Pogoń II Świerzawa
- : -
Stella Lubomierz
WKS Pilchowice
- : -
KS II Łomnica
Bielany Biedrzychowice
- : -
Zryw Ubocze
Potok Karpniki
- : -
Juvenia Rybnica
KKS Jelenia Góra
- : -
Hottur Borowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości