Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
Wolny los
Twardy Świętoszów
Wolny los
Włókniarz Mirsk
Wolny los
Włókniarz Chełmsko Śl.
Wolny los
Olimpia Kamienna Gora
Wolny los
BKS Bolesławiec
Wolny los
Granica Bogatynia
Wolny los
Olimpia Kowary
Wolny los
Karkonosze Jelenia Góra
Wolny los
Bielany Biedrzychowice
5:2
LZS Zaręba
LKS Ocice
2:4
GKS Raciborowice
LKS Kraśnik Dolny
7:2
KS Łąka
LKS Dobra
4:7
LZS Łaziska
Olsza Olszyna
1:0
Orliki Węgliniec
GKS Gromadka
0:3
GKS Warta Bolesławiecka
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
3:0*
Chmielanka Chmieleń
Pogoń Wleń
1:2
KS Łomnica
Fatma Pobiedna
0:8
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
KS Włodzice
3:4
Czarni Lwówek Śląski
WKS Żarki Średnie 2001
4:2
Sparta Zebrzydowa
Zryw Bratków
12:1
Jaśnica Opolno Zdrój
Cosmos Radzimów
2:2   k. 7 : 6
Hutnik Pieńsk
Orzeł Mysłakowice
2:3
Czarni Przedwojów
Nysa Wolbromek
1:1   k. 5 : 4
KS Maciejowa
Kwisa Świeradów Zdrój
2:6
Apis Jędrzychowice
Łużyce Lubań
1:1   k. 3 : 4
Stella Lubomierz
Leśnik Osiecznica
0:4
Nysa Zgorzelec
Piast Dziwiszów
4:2
Orzeł Lubawka
Pogoń Świerzawa
1:1   k. 3 : 2
Gryf Gryfów Śląski
Olimpia II Kamienna Gora
4:0
Potok Karpniki
Chrobry Nowogrodziec
1:4
Piast Wykroty
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
5:1
Granica Bogatynia
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
0:6
BKS Bolesławiec
LKS Kraśnik Dolny
0:6
GKS Warta Bolesławiecka
Bielany Biedrzychowice
1:3
Olsza Olszyna
LZS Łaziska
2:5
GKS Raciborowice
WKS Żarki Średnie 2001
1:1   k. 4 : 3
Twardy Świętoszów
Zryw Bratków
3:5
Apis Jędrzychowice
Sudety Giebutów
1:3
Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Świerzawa
0:1
Karkonosze Jelenia Góra
Piast Wykroty
2:0
Włókniarz Mirsk
Nysa Wolbromek
0:6
Olimpia Kamienna Gora
Czarni Przedwojów
2:8
Olimpia Kowary
KS Łomnica
0:5
Lotnik Jeżów Sudecki
Stella Lubomierz
2:2   k. 3 : 0
Nysa Zgorzelec
Olimpia II Kamienna Gora
1:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
2:3
Piast Dziwiszów
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Stella Lubomierz
- : -
Olimpia Kowary
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
- : -
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
- : -
BKS Bolesławiec
GKS Raciborowice
- : -
Cosmos Radzimów
WKS Żarki Średnie 2001
- : -
Apis Jędrzychowice
Olimpia II Kamienna Gora
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości