Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
2:0
Orkan Szczedrzykowice
Sokół Wielka Lipa
7:1
Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
Granica Bogatynia
Bielawianka Bielawa
1:3
Olimpia Kowary
GKS Kobierzyce
5:1
Włókniarz Mirsk
Polonia Trzebnica
0:3*
AKS Strzegom
Chrobry II Głogów
2:0
BKS Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
2:3
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia
1:1
GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów
0:4
Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk
3:2
Polonia Trzebnica
Lotnik Jeżów Sudecki
4:2
Chrobry II Głogów
BKS Bolesławiec
1:2
KS Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom
1:1
Bielawianka Bielawa
Orkan Szczedrzykowice
2:3
Pogoń Oleśnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
2:1
AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Orkan Szczedrzykowice
Pogoń Oleśnica
3:2
BKS Bolesławiec
Bielawianka Bielawa
1:0
Włókniarz Mirsk
Polonia Trzebnica
1:3
Granica Bogatynia
KS Piast Nowa Ruda
1:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry II Głogów
1:2
Zjednoczeni Żarów
GKS Kobierzyce
0:0
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia
1:0
Bielawianka Bielawa
Włókniarz Mirsk
0:4
Olimpia Kowary
Lotnik Jeżów Sudecki
1:1
Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa
4:1
Polonia Trzebnica
Orkan Szczedrzykowice
4:0
GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów
2:2
AKS Strzegom
BKS Bolesławiec
0:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
2:3
Pogoń Oleśnica
AKS Strzegom
2:0
Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa
1:3
Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce
4:1
BKS Bolesławiec
KS Piast Nowa Ruda
0:3
Zjednoczeni Żarów
Olimpia Kowary
1:0
Granica Bogatynia
Polonia Trzebnica
1:3
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Olimpia Kowary
Granica Bogatynia
2:1
AKS Strzegom
KS Piast Nowa Ruda
0:0
Pogoń Oleśnica
Lotnik Jeżów Sudecki
1:6
GKS Kobierzyce
BKS Bolesławiec
1:3
Polonia Trzebnica
Chrobry II Głogów
1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice
1:1
Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów
6:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
0:0
Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
4:1
BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce
5:2
Chrobry II Głogów
Polonia Trzebnica
3:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
0:2
Granica Bogatynia
AKS Strzegom
0:2
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
1:3
Pogoń Oleśnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
3:1
Polonia Trzebnica
Lotnik Jeżów Sudecki
1:1
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
3:1
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
2:1
AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
Pogoń Oleśnica
BKS Bolesławiec
2:3
Olimpia Kowary
KS Piast Nowa Ruda
0:3
GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów
3:2
Granica Bogatynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
2:1
Lotnik Jeżów Sudecki
AKS Strzegom
3:0*
BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia
0:2
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
0:2
Chrobry II Głogów
GKS Kobierzyce
1:2
Pogoń Oleśnica
Włókniarz Mirsk
1:6
Orkan Szczedrzykowice
Polonia Trzebnica
1:4
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
4:1
AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
GKS Kobierzyce
BKS Bolesławiec
1:2
Włókniarz Mirsk
Pogoń Oleśnica
4:1
Polonia Trzebnica
KS Piast Nowa Ruda
1:2
Bielawianka Bielawa
Chrobry II Głogów
0:1
Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice
3:0
Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów
0:1
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
5:0
Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary
3:0
KS Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom
1:1
Chrobry II Głogów
Granica Bogatynia
5:2
BKS Bolesławiec
Bielawianka Bielawa
0:0
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
4:1
Zjednoczeni Żarów
Polonia Trzebnica
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Mirsk
1:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
2:1
Granica Bogatynia
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
Bielawianka Bielawa
BKS Bolesławiec
0:9
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica
1:4
Olimpia Kowary
GKS Kobierzyce
13:2
Polonia Trzebnica
KS Piast Nowa Ruda
2:0
AKS Strzegom
Zjednoczeni Żarów
1:4
Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów
3:2
Włókniarz Mirsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
4:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kowary
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom
1:0
Pogoń Oleśnica
Orkan Szczedrzykowice
9:1
BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia
1:0
Chrobry II Głogów
Bielawianka Bielawa
1:2
GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica
8:0
Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Mirsk
4:2
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
0:1
Sokół Wielka Lipa
Lotnik Jeżów Sudecki
2:3
Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
AKS Strzegom
Pogoń Oleśnica
3:1
Włókniarz Mirsk
GKS Kobierzyce
0:2
Olimpia Kowary
Polonia Trzebnica
1:1
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
2:1
Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów
3:0*
BKS Bolesławiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:3
KS Piast Nowa Ruda
Olimpia Kowary
7:1
Polonia Trzebnica
AKS Strzegom
1:0
GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice
1:0
Chrobry II Głogów
Granica Bogatynia
2:1
Pogoń Oleśnica
BKS Bolesławiec
0:5
Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa
1:0
Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Mirsk
3:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:0
Bielawianka Bielawa
AKS Strzegom
1:0
Polonia Trzebnica
Orkan Szczedrzykowice
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia
1:4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
1:4
Chrobry II Głogów
Zjednoczeni Żarów
2:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
3:0
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
1:5
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
4:0
BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce
2:3
Granica Bogatynia
Polonia Trzebnica
2:1
Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów
3:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa
1:0
AKS Strzegom
Pogoń Oleśnica
1:7
Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Sokół Wielka Lipa
Olimpia Kowary
4:0
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
0:0
GKS Kobierzyce
Granica Bogatynia
4:0
Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica
3:0*
BKS Bolesławiec
Włókniarz Mirsk
0:0
Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów
0:4
Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lotnik Jeżów Sudecki
1:4
KS Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom
1:3
Olimpia Kowary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0*
BKS Bolesławiec
Polonia Trzebnica
0:3
Sokół Wielka Lipa
KS Piast Nowa Ruda
2:4
Chrobry II Głogów
GKS Kobierzyce
2:2
Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary
3:0
Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom
1:4
Zjednoczeni Żarów
Pogoń Oleśnica
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa
3:2
Granica Bogatynia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa
3:1
Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica
4:1
Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk
1:2
AKS Strzegom
Granica Bogatynia
0:4
Olimpia Kowary
Zjednoczeni Żarów
0:1
KS Piast Nowa Ruda
Lotnik Jeżów Sudecki
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice
4:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
3:0*
BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce
2:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:4
Chrobry II Głogów
Pogoń Oleśnica
2:3
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Mirsk
2:0
Zjednoczeni Żarów
Olimpia Kowary
2:0
Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom
4:2
Granica Bogatynia
Bielawianka Bielawa
1:1
Orkan Szczedrzykowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
7:2
AKS Strzegom
Lotnik Jeżów Sudecki
2:2
Polonia Trzebnica
Granica Bogatynia
2:2
Włókniarz Mirsk
KS Piast Nowa Ruda
1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry II Głogów
1:0
GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice
0:3
Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica
3:0
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
3:0*
BKS Bolesławiec
Pogoń Oleśnica
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce
3:4
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Mirsk
0:3
Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom
0:2
Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia
9:1
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
2:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Polonia Trzebnica
2:0
Chrobry II Głogów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
AKS Strzegom
Chrobry II Głogów
2:2
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
6:1
Granica Bogatynia
Pogoń Oleśnica
2:2
GKS Kobierzyce
Orkan Szczedrzykowice
1:1
Włókniarz Mirsk
KS Piast Nowa Ruda
2:2
Polonia Trzebnica
Lotnik Jeżów Sudecki
2:4
Olimpia Kowary
Zjednoczeni Żarów
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Mirsk
3:0*
BKS Bolesławiec
Sokół Wielka Lipa
3:0
Zjednoczeni Żarów
GKS Kobierzyce
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kowary
1:2
Chrobry II Głogów
AKS Strzegom
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia
0:7
Orkan Szczedrzykowice
Bielawianka Bielawa
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica
1:1
Pogoń Oleśnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
Granica Bogatynia
Chrobry II Głogów
1:0
AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica
2:1
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
0:3
Olimpia Kowary
Zjednoczeni Żarów
0:3
GKS Kobierzyce
Lotnik Jeżów Sudecki
4:3
Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice
2:2
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:0*
BKS Bolesławiec
Olimpia Kowary
2:1
Pogoń Oleśnica
AKS Strzegom
2:0
KS Piast Nowa Ruda
Orkan Szczedrzykowice
8:0
Zjednoczeni Żarów
Granica Bogatynia
7:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa
3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Mirsk
1:1
Chrobry II Głogów
Polonia Trzebnica
0:6
GKS Kobierzyce
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica
4:1
AKS Strzegom
GKS Kobierzyce
6:0
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
1:0
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
1:3
Sokół Wielka Lipa
Chrobry II Głogów
5:2
Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów
1:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
0:3*
Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa
4:3
Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary
1:0
GKS Kobierzyce
AKS Strzegom
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice
3:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia
5:3
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
2:0
Polonia Trzebnica
Włókniarz Mirsk
1:2
Pogoń Oleśnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0*
BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:4
Włókniarz Mirsk
Pogoń Oleśnica
5:0
Granica Bogatynia
GKS Kobierzyce
2:0
AKS Strzegom
Polonia Trzebnica
1:1
Olimpia Kowary
KS Piast Nowa Ruda
1:6
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
1:3
Bielawianka Bielawa
Chrobry II Głogów
2:2
Orkan Szczedrzykowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości