Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bolków
1:3
Olimpia Kowary
KS Maciejowa
1:3
Halniak Miłków
KS Łomnica
3:0
Budowlani Wojcieszów
Czarni Strzyżowiec
1:1
Victoria Jelenia Góra
Orzeł Wojcieszów
4:1
Kwarc Pisarzowice
Pub-Gol Jelenia Góra
2:3
Orzeł Mysłakowice
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:2
Czarni Przedwojów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
0:3
Victoria Jelenia Góra
Czarni Przedwojów
0:1
Pub-Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków
4:1
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Orzeł Mysłakowice
2:1
KS Łomnica
Kwarc Pisarzowice
4:0
Piast Bolków
Czarni Strzyżowiec
4:3
KS Maciejowa
Budowlani Wojcieszów
0:3
Olimpia Kowary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mysłakowice
1:4
Olimpia Kowary
Piast Bolków
0:9
Budowlani Wojcieszów
KS Maciejowa
3:1
Orzeł Wojcieszów
KS Łomnica
5:1
Czarni Przedwojów
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
4:7
Czarni Strzyżowiec
Pub-Gol Jelenia Góra
2:4
Halniak Miłków
Victoria Jelenia Góra
6:0
Kwarc Pisarzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
2:0
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Czarni Przedwojów
1:1
Olimpia Kowary
Orzeł Mysłakowice
2:0
Piast Bolków
Halniak Miłków
1:2
KS Łomnica
Victoria Jelenia Góra
4:1
KS Maciejowa
Kwarc Pisarzowice
3:3
Budowlani Wojcieszów
Czarni Strzyżowiec
0:2
Pub-Gol Jelenia Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bolków
2:1
Czarni Przedwojów
Halniak Miłków
2:1
Olimpia Kowary
KS Maciejowa
1:3
Kwarc Pisarzowice
Pub-Gol Jelenia Góra
3:1
Orzeł Wojcieszów
KS Łomnica
1:2
Czarni Strzyżowiec
Budowlani Wojcieszów
2:1
Orzeł Mysłakowice
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
2:5
Victoria Jelenia Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przedwojów
3:4
Budowlani Wojcieszów
Victoria Jelenia Góra
4:1
Pub-Gol Jelenia Góra
Kwarc Pisarzowice
1:0
Orzeł Mysłakowice
Halniak Miłków
4:1
Piast Bolków
KS Maciejowa
3:1
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Orzeł Wojcieszów
2:3
KS Łomnica
Czarni Strzyżowiec
2:1
Olimpia Kowary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
4:2
Olimpia Kowary
Piast Bolków
5:1
Czarni Strzyżowiec
Orzeł Mysłakowice
5:0
Czarni Przedwojów
Pub-Gol Jelenia Góra
6:2
KS Maciejowa
KS Łomnica
2:0
Victoria Jelenia Góra
Budowlani Wojcieszów
2:2
Halniak Miłków
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
6:0
Kwarc Pisarzowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Jelenia Góra
2:3
Olimpia Kowary
Halniak Miłków
2:5
Orzeł Mysłakowice
Kwarc Pisarzowice
2:0
Czarni Przedwojów
Czarni Strzyżowiec
2:1
Budowlani Wojcieszów
KS Maciejowa
1:10
KS Łomnica
Orzeł Wojcieszów
3:1
Piast Bolków
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:0
Pub-Gol Jelenia Góra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przedwojów
3:1
Halniak Miłków
Piast Bolków
1:1
Victoria Jelenia Góra
Pub-Gol Jelenia Góra
2:1
Kwarc Pisarzowice
Orzeł Mysłakowice
1:1
Czarni Strzyżowiec
KS Maciejowa
2:7
Olimpia Kowary
KS Łomnica
2:2
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Budowlani Wojcieszów
1:2
Orzeł Wojcieszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
0:1
Orzeł Mysłakowice
Kwarc Pisarzowice
1:2
Halniak Miłków
Czarni Strzyżowiec
1:1
Czarni Przedwojów
KS Maciejowa
4:1
Piast Bolków
Pub-Gol Jelenia Góra
0:2
KS Łomnica
Victoria Jelenia Góra
3:0
Budowlani Wojcieszów
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:5
Olimpia Kowary
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Miłków
1:1
Czarni Strzyżowiec
Czarni Przedwojów
2:3
Budowlani Wojcieszów
Piast Bolków
3:0
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
KS Łomnica
6:1
Kwarc Pisarzowice
Orzeł Mysłakowice
0:0
Victoria Jelenia Góra
Pub-Gol Jelenia Góra
0:3
Olimpia Kowary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
2:0
Halniak Miłków
KS Łomnica
1:3
Olimpia Kowary
Kwarc Pisarzowice
1:4
Czarni Strzyżowiec
KS Maciejowa
0:2
Orzeł Mysłakowice
Victoria Jelenia Góra
1:0
Czarni Przedwojów
Pub-Gol Jelenia Góra
1:0
Piast Bolków
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
7:3
Budowlani Wojcieszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Strzyżowiec
3:1
Orzeł Wojcieszów
Halniak Miłków
1:1
Victoria Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice
0:1
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Czarni Przedwojów
1:2
KS Maciejowa
Kwarc Pisarzowice
1:2
Olimpia Kowary
Budowlani Wojcieszów
1:2
Pub-Gol Jelenia Góra
Piast Bolków
1:2
KS Łomnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości