Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
1:1
Budowlani Wojcieszów
Pub Gol Jelenia Góra
2:2
KS Maciejowa
Piast Bolków
1:0
Mitex Podgórzyn
Halniak Miłków
1:2
Czarni Strzyżowiec
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:5
KS Łomnica
Bóbr Marciszów
3:2
Orzeł Mysłakowice
Czarni Przedwojów
5:0
Kwarc Pisarzowice
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
1:7
Victoria Jelenia Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Strzyżowiec
2:2
Włókniarz Chełmsko Śl.
Victoria Jelenia Góra
8:0
Mitex Podgórzyn
Orzeł Mysłakowice
1:1
Czarni Przedwojów
Kwarc Pisarzowice
1:8
Pub Gol Jelenia Góra
KS Maciejowa
3:2
Piast Bolków
KS Łomnica
4:1
Orzeł Wojcieszów
Budowlani Wojcieszów
2:3
Bóbr Marciszów
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
3:1
Halniak Miłków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
0:1
Czarni Strzyżowiec
Piast Bolków
5:2
Kwarc Pisarzowice
Halniak Miłków
3:7
Victoria Jelenia Góra
Bóbr Marciszów
2:2
KS Łomnica
KS Maciejowa
2:1
Mitex Podgórzyn
Włókniarz Chełmsko Śl.
2:0
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Czarni Przedwojów
5:0
Budowlani Wojcieszów
Pub Gol Jelenia Góra
3:2
Orzeł Mysłakowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
2:0
Czarni Przedwojów
Orzeł Mysłakowice
2:0
Piast Bolków
Czarni Strzyżowiec
4:1
Bóbr Marciszów
Victoria Jelenia Góra
8:1
KS Maciejowa
Kwarc Pisarzowice
3:0
Mitex Podgórzyn
Halniak Miłków
1:4
Włókniarz Chełmsko Śl.
Budowlani Wojcieszów
0:5
Pub Gol Jelenia Góra
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
2:3
Orzeł Wojcieszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
5:1
Halniak Miłków
Czarni Przedwojów
4:4
Czarni Strzyżowiec
Mitex Podgórzyn
1:5
Orzeł Mysłakowice
Piast Bolków
4:2
Budowlani Wojcieszów
Pub Gol Jelenia Góra
3:1
KS Łomnica
Bóbr Marciszów
4:0
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
KS Maciejowa
3:1
Kwarc Pisarzowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:3
Victoria Jelenia Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Jelenia Góra
8:1
Kwarc Pisarzowice
Orzeł Mysłakowice
6:0
KS Maciejowa
KS Łomnica
7:0
Piast Bolków
Czarni Strzyżowiec
2:0
Pub Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków
1:10
Bóbr Marciszów
Włókniarz Chełmsko Śl.
5:3
Orzeł Wojcieszów
Budowlani Wojcieszów
5:1
Mitex Podgórzyn
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
1:3
Czarni Przedwojów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pub Gol Jelenia Góra
7:0
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Orzeł Wojcieszów
1:4
Victoria Jelenia Góra
Piast Bolków
2:1
Czarni Strzyżowiec
Mitex Podgórzyn
1:7
KS Łomnica
Czarni Przedwojów
3:2
Halniak Miłków
Bóbr Marciszów
3:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kwarc Pisarzowice
1:13
Orzeł Mysłakowice
KS Maciejowa
2:3
Budowlani Wojcieszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Jelenia Góra
3:0
Orzeł Mysłakowice
Orzeł Wojcieszów
1:2
Bóbr Marciszów
Halniak Miłków
1:2
Pub Gol Jelenia Góra
Czarni Strzyżowiec
9:0
Mitex Podgórzyn
KS Łomnica
3:0
KS Maciejowa
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:0
Czarni Przedwojów
Budowlani Wojcieszów
2:0
Kwarc Pisarzowice
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
2:1
Piast Bolków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przedwojów
2:0
Orzeł Wojcieszów
Piast Bolków
2:4
Halniak Miłków
Mitex Podgórzyn
3:1
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Orzeł Mysłakowice
5:1
Budowlani Wojcieszów
Bóbr Marciszów
0:3
Victoria Jelenia Góra
Kwarc Pisarzowice
1:5
KS Łomnica
KS Maciejowa
1:7
Czarni Strzyżowiec
Pub Gol Jelenia Góra
4:2
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Chełmsko Śl.
7:0
Piast Bolków
Orzeł Wojcieszów
8:0
Pub Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków
2:0
Mitex Podgórzyn
Victoria Jelenia Góra
6:0
Budowlani Wojcieszów
KS Łomnica
3:3
Orzeł Mysłakowice
Bóbr Marciszów
3:2
Czarni Przedwojów
Czarni Strzyżowiec
5:0
Kwarc Pisarzowice
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
3:2
KS Maciejowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przedwojów
4:6
Victoria Jelenia Góra
Piast Bolków
3:5
Orzeł Wojcieszów
Mitex Podgórzyn
1:2
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kwarc Pisarzowice
3:5
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
KS Maciejowa
0:9
Halniak Miłków
Pub Gol Jelenia Góra
3:2
Bóbr Marciszów
Budowlani Wojcieszów
1:5
KS Łomnica
Orzeł Mysłakowice
2:1
Czarni Strzyżowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
- : -
Mitex Podgórzyn
Czarni Przedwojów
- : -
Pub Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków
- : -
Kwarc Pisarzowice
Victoria Jelenia Góra
- : -
KS Łomnica
Czarni Strzyżowiec
- : -
Budowlani Wojcieszów
Włókniarz Chełmsko Śl.
- : -
KS Maciejowa
Bóbr Marciszów
- : -
Piast Bolków
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
- : -
Orzeł Mysłakowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
- : -
Czarni Strzyżowiec
Orzeł Mysłakowice
- : -
Halniak Miłków
Piast Bolków
- : -
Czarni Przedwojów
Kwarc Pisarzowice
- : -
Włókniarz Chełmsko Śl.
Mitex Podgórzyn
- : -
Bóbr Marciszów
KS Maciejowa
- : -
Orzeł Wojcieszów
Budowlani Wojcieszów
- : -
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Pub Gol Jelenia Góra
- : -
Victoria Jelenia Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
- : -
Kwarc Pisarzowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
- : -
Orzeł Mysłakowice
Czarni Przedwojów
- : -
Mitex Podgórzyn
Bóbr Marciszów
- : -
KS Maciejowa
Halniak Miłków
- : -
Budowlani Wojcieszów
Victoria Jelenia Góra
- : -
Czarni Strzyżowiec
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
- : -
KS Łomnica
Pub Gol Jelenia Góra
- : -
Piast Bolków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
- : -
Halniak Miłków
Orzeł Mysłakowice
- : -
Orzeł Wojcieszów
Piast Bolków
- : -
Victoria Jelenia Góra
Kwarc Pisarzowice
- : -
Bóbr Marciszów
Czarni Strzyżowiec
- : -
Woskar II Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Mitex Podgórzyn
- : -
Pub Gol Jelenia Góra
KS Maciejowa
- : -
Czarni Przedwojów
Budowlani Wojcieszów
- : -
Włókniarz Chełmsko Śl.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości