Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Łagów
5:3
Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk
0:2
Nysa Zgorzelec
BKS Bolesławiec
0:1
Pogoń Świerzawa
Włókniarz Mirsk
4:1
Lechia Piechowice
Twardy Świętoszów
3:3
Olimpia Kamienna Gora
Czarni Lwówek Śląski
2:0
Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Olimpia Kowary
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
1:3
Łużyce Lubań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
0:1
Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Gora
0:3
BKS Bolesławiec
Lechia Piechowice
0:4
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
2:1
Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty
1:6
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
2:2
Victoria Ruszów
Pogoń Świerzawa
4:1
Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka
0:8
Iskra Łagów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
9:1
GKS Warta Bolesławiecka
BKS Bolesławiec
5:0
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Włókniarz Mirsk
5:0
Olimpia Kamienna Gora
Victoria Ruszów
2:1
Nysa Zgorzelec
Iskra Łagów
6:1
Lechia Piechowice
Czarni Lwówek Śląski
4:3
Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa
2:2
Olimpia Kowary
Twardy Świętoszów
1:1
Łużyce Lubań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:2
Olimpia Kowary
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
2:3
Włókniarz Mirsk
Lechia Piechowice
0:7
Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów
2:4
BKS Bolesławiec
Pogoń Świerzawa
4:1
Iskra Łagów
GKS Warta Bolesławiecka
1:6
Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań
5:0
Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty
8:1
Victoria Ruszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
0:4
Pogoń Świerzawa
Nysa Zgorzelec
3:1
Piast Wykroty
Czarni Lwówek Śląski
4:1
Lechia Piechowice
Victoria Ruszów
13:1
GKS Warta Bolesławiecka
Iskra Łagów
3:2
Olimpia Kamienna Gora
Olimpia Kowary
2:0
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
BKS Bolesławiec
3:1
Łużyce Lubań
Włókniarz Mirsk
3:0
Twardy Świętoszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
5:1
Olimpia Kowary
BKS Bolesławiec
6:0
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Gora
4:4
Hutnik Pieńsk
Lechia Piechowice
0:5
Victoria Ruszów
Pogoń Świerzawa
2:1
Czarni Lwówek Śląski
GKS Warta Bolesławiecka
2:5
Nysa Zgorzelec
Łużyce Lubań
0:3
Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
4:5
Iskra Łagów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
2:2
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Iskra Łagów
1:1
Twardy Świętoszów
Olimpia Kowary
1:0
BKS Bolesławiec
Nysa Zgorzelec
8:1
Lechia Piechowice
Piast Wykroty
13:0
GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek Śląski
3:2
Olimpia Kamienna Gora
Włókniarz Mirsk
1:2
Łużyce Lubań
Victoria Ruszów
2:5
Pogoń Świerzawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
2:3
Victoria Ruszów
BKS Bolesławiec
1:3
Iskra Łagów
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
3:4
Czarni Lwówek Śląski
Lechia Piechowice
2:11
Piast Wykroty
Włókniarz Mirsk
2:5
Olimpia Kowary
Twardy Świętoszów
4:2
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
3:0
GKS Warta Bolesławiecka
Pogoń Świerzawa
2:1
Nysa Zgorzelec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:3
Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk
0:3
BKS Bolesławiec
Nysa Zgorzelec
2:0
Olimpia Kamienna Gora
Piast Wykroty
0:1
Pogoń Świerzawa
Czarni Lwówek Śląski
2:0
Twardy Świętoszów
GKS Warta Bolesławiecka
6:0
Lechia Piechowice
Iskra Łagów
6:2
Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów
5:1
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
1:2
Iskra Łagów
BKS Bolesławiec
2:0
Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
0:6
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
1:1
Victoria Ruszów
Łużyce Lubań
7:0
Lechia Piechowice
Pogoń Świerzawa
12:1
GKS Warta Bolesławiecka
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
3:1
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
3:0
Hutnik Pieńsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Piechowice
0:3
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
3:2
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
2:2
Twardy Świętoszów
Piast Wykroty
1:1
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Victoria Ruszów
0:7
BKS Bolesławiec
GKS Warta Bolesławiecka
4:2
Olimpia Kamienna Gora
Iskra Łagów
2:2
Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śląski
3:3
Włókniarz Mirsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Czarni Lwówek Śląski
BKS Bolesławiec
- : -
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Gora
- : -
Lechia Piechowice
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
- : -
GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk
- : -
Victoria Ruszów
Twardy Świętoszów
- : -
Piast Wykroty
Łużyce Lubań
- : -
Pogoń Świerzawa
Iskra Łagów
- : -
Hutnik Pieńsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Piechowice
- : -
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Hutnik Pieńsk
- : -
Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec
- : -
Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty
- : -
BKS Bolesławiec
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Iskra Łagów
Victoria Ruszów
- : -
Olimpia Kowary
Pogoń Świerzawa
- : -
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
- : -
Twardy Świętoszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Nysa Zgorzelec
BKS Bolesławiec
- : -
GKS Warta Bolesławiecka
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
- : -
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Mirsk
- : -
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
- : -
Lechia Piechowice
Łużyce Lubań
- : -
Olimpia Kamienna Gora
Iskra Łagów
- : -
Victoria Ruszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
- : -
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Lechia Piechowice
- : -
BKS Bolesławiec
Hutnik Pieńsk
- : -
Victoria Ruszów
Nysa Zgorzelec
- : -
Iskra Łagów
Piast Wykroty
- : -
Olimpia Kowary
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Łużyce Lubań
Pogoń Świerzawa
- : -
Twardy Świętoszów
GKS Warta Bolesławiecka
- : -
Włókniarz Mirsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości