Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
0:2
GKS Raciborowice
Piast Wykroty
5:1
Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica
6:0
Piast Zawidów
Piast Dziwiszów
1:2
Hutnik Pieńsk
Orliki Węgliniec
0:1
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
0:0
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
3:0
Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty
1:1
GKS Warta Bolesławiecka
Piast Zawidów
3:1
Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Gora
1:0
Orliki Węgliniec
Gryf Gryfów Śląski
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Leśnik Osiecznica
0:3
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
3:2
Victoria Ruszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
2:1
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
8:2
Piast Zawidów
Lotnik Jeżów Sudecki
3:4
Olimpia Kamienna Gora
Łużyce Lubań
2:0
Hutnik Pieńsk
Piast Dziwiszów
2:3
Gryf Gryfów Śląski
Victoria Ruszów
2:3
Leśnik Osiecznica
GKS Warta Bolesławiecka
2:1
GKS Raciborowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
4:0
Victoria Ruszów
Piast Wykroty
2:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Zawidów
3:5
Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Gora
4:3
Piast Dziwiszów
Gryf Gryfów Śląski
0:1
Czarni Lwówek Śląski
Leśnik Osiecznica
1:0
GKS Warta Bolesławiecka
GKS Raciborowice
5:5
Orliki Węgliniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
3:2
Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów
0:3
Piast Wykroty
Orliki Węgliniec
2:1
Leśnik Osiecznica
Czarni Lwówek Śląski
2:2
Olimpia Kamienna Gora
Victoria Ruszów
3:2
Piast Zawidów
GKS Warta Bolesławiecka
1:2
Twardy Świętoszów
Lotnik Jeżów Sudecki
4:4
GKS Raciborowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Łużyce Lubań
Gryf Gryfów Śląski
3:5
Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty
4:0
Czarni Lwówek Śląski
Twardy Świętoszów
7:2
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Victoria Ruszów
1:1
GKS Warta Bolesławiecka
GKS Raciborowice
1:4
Piast Dziwiszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyce Lubań
1:3
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
5:0
Leśnik Osiecznica
Orliki Węgliniec
2:1
Victoria Ruszów
Czarni Lwówek Śląski
3:1
GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Piast Zawidów
Hutnik Pieńsk
1:2
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
Twardy Świętoszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
3:3
Gryf Gryfów Śląski
Piast Wykroty
3:1
Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów
2:2
Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica
0:3
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów
0:1
Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka
1:1
Orliki Węgliniec
GKS Raciborowice
0:2
Łużyce Lubań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
5:1
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek Śląski
1:1
Twardy Świętoszów
Łużyce Lubań
2:4
Leśnik Osiecznica
Piast Dziwiszów
6:0
Victoria Ruszów
Orliki Węgliniec
4:0
Piast Zawidów
Hutnik Pieńsk
4:4
GKS Raciborowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
0:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Zawidów
0:2
Olimpia Kamienna Gora
Piast Wykroty
3:1
Gryf Gryfów Śląski
GKS Warta Bolesławiecka
3:1
Piast Dziwiszów
Twardy Świętoszów
4:1
Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica
2:1
Hutnik Pieńsk
Victoria Ruszów
3:3
Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:2
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
4:0
Orliki Węgliniec
Gryf Gryfów Śląski
1:1
GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki
2:1
Piast Zawidów
Czarni Lwówek Śląski
2:0
GKS Warta Bolesławiecka
Łużyce Lubań
2:0
Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk
0:4
Twardy Świętoszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
1:0
Czarni Lwówek Śląski
Piast Zawidów
2:4
Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica
5:0
Gryf Gryfów Śląski
Victoria Ruszów
2:1
Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice
2:2
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
Piast Dziwiszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Dziwiszów
3:1
Piast Zawidów
Olimpia Kamienna Gora
0:0
Leśnik Osiecznica
Gryf Gryfów Śląski
1:3
Twardy Świętoszów
Piast Wykroty
3:4
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
3:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Łużyce Lubań
3:3
Orliki Węgliniec
Hutnik Pieńsk
3:1
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
3:0
Hutnik Pieńsk
Piast Zawidów
2:0
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
5:2
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0
Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica
5:1
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
3:0*
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów
2:5
Gryf Gryfów Śląski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:1
Victoria Ruszów
Gryf Gryfów Śląski
0:3
GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk
0:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty
0:2
Twardy Świętoszów
Czarni Lwówek Śląski
6:0
Piast Zawidów
Łużyce Lubań
5:2
Piast Dziwiszów
GKS Raciborowice
1:6
Leśnik Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
2:1
Leśnik Osiecznica
Olimpia Kamienna Gora
0:2
GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski
1:2
Orliki Węgliniec
Hutnik Pieńsk
3:1
Piast Dziwiszów
Łużyce Lubań
0:2
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów
1:3
Piast Wykroty
GKS Raciborowice
1:6
Twardy Świętoszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
1:2
Olimpia Kamienna Gora
Twardy Świętoszów
3:0
Leśnik Osiecznica
Lotnik Jeżów Sudecki
4:0
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
2:0
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
2:1
Piast Zawidów
Victoria Ruszów
1:3
GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka
3:2
Piast Wykroty
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
0:3
GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski
3:0
Piast Dziwiszów
Piast Wykroty
3:0
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
1:2
Victoria Ruszów
Olimpia Kamienna Gora
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Hutnik Pieńsk
4:2
Łużyce Lubań
Piast Zawidów
0:3*
Twardy Świętoszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
3:0
Piast Zawidów
Lotnik Jeżów Sudecki
2:0
Piast Wykroty
Czarni Lwówek Śląski
3:0
Gryf Gryfów Śląski
Piast Dziwiszów
4:2
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
3:1
Leśnik Osiecznica
Orliki Węgliniec
2:1
GKS Raciborowice
Victoria Ruszów
0:0
Twardy Świętoszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
0:2
GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica
1:4
Orliki Węgliniec
Gryf Gryfów Śląski
2:0
Łużyce Lubań
Piast Wykroty
2:0
Piast Dziwiszów
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice
2:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Zawidów
0:1
Victoria Ruszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
4:1
Leśnik Osiecznica
Hutnik Pieńsk
1:0
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
2:0
Piast Wykroty
Łużyce Lubań
3:0
Olimpia Kamienna Gora
Piast Dziwiszów
2:1
GKS Raciborowice
Orliki Węgliniec
1:2
Twardy Świętoszów
GKS Warta Bolesławiecka
1:0
Victoria Ruszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
2:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Leśnik Osiecznica
2:2
Piast Dziwiszów
GKS Raciborowice
0:5
Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
1:8
Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty
2:2
Łużyce Lubań
Victoria Ruszów
2:5
Orliki Węgliniec
Piast Zawidów
1:0
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
4:1
GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski
4:2
Piast Zawidów
Hutnik Pieńsk
1:4
Piast Wykroty
Czarni Lwówek Śląski
5:1
Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań
6:2
GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów
1:2
Twardy Świętoszów
Lotnik Jeżów Sudecki
4:2
Victoria Ruszów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
1:1
Orliki Węgliniec
Olimpia Kamienna Gora
1:0
Gryf Gryfów Śląski
Leśnik Osiecznica
3:4
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Twardy Świętoszów
2:3
Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice
2:1
Hutnik Pieńsk
Victoria Ruszów
0:1
Piast Dziwiszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
8:0
Leśnik Osiecznica
Gryf Gryfów Śląski
2:4
Piast Wykroty
Łużyce Lubań
2:0
Twardy Świętoszów
Piast Dziwiszów
1:2
GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Gora
10:2
Piast Zawidów
Czarni Lwówek Śląski
4:3
Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki
1:3
Orliki Węgliniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
3:1
Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice
2:1
Gryf Gryfów Śląski
Orliki Węgliniec
4:2
Piast Dziwiszów
Piast Wykroty
2:1
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
1:1
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów
0:4
Łużyce Lubań
Piast Zawidów
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
1:0
Leśnik Osiecznica
Hutnik Pieńsk
3:2
Victoria Ruszów
Łużyce Lubań
4:1
GKS Warta Bolesławiecka
Piast Dziwiszów
0:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kamienna Gora
3:5
GKS Raciborowice
Piast Wykroty
7:2
Piast Zawidów
Czarni Lwówek Śląski
1:0
Orliki Węgliniec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
3:1
Gryf Gryfów Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
Czarni Lwówek Śląski
Leśnik Osiecznica
1:0
Olimpia Kamienna Gora
GKS Raciborowice
2:1
Piast Wykroty
Orliki Węgliniec
1:2
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
1:5
Hutnik Pieńsk
Piast Zawidów
2:2
Piast Dziwiszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:2
Twardy Świętoszów
Gryf Gryfów Śląski
2:2
Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk
0:0
Orliki Węgliniec
Piast Wykroty
3:0*
Leśnik Osiecznica
Czarni Lwówek Śląski
2:3
Piast Dziwiszów
Łużyce Lubań
1:1
Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Raciborowice
10:2
Piast Zawidów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
2:4
Czarni Lwówek Śląski
Twardy Świętoszów
4:2
Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki
4:0
Hutnik Pieńsk
Leśnik Osiecznica
2:7
GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów
3:2
Łużyce Lubań
Victoria Ruszów
6:1
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
2:2
Gryf Gryfów Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości