Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Jelenia Góra
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Olsza Olszyna
2:4
Iskra Łagów
Olimpia Kowary
1:1
Pogoń Świerzawa
Górnik Węgliniec
10:0
Czarni Lwówek Śląski
Chrobry Nowogrodziec
6:0
Hutnik Pieńsk
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
4:2
Victoria Ruszów
Włókniarz Leśna
4:2
Nysa Zgorzelec
KS Łomnica
5:0
Cosmos Radzimów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Victoria Jelenia Góra
Hutnik Pieńsk
- : -
Górnik Węgliniec
Nysa Zgorzelec
- : -
Olsza Olszyna
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Victoria Ruszów
- : -
KS Łomnica
Pogoń Świerzawa
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Cosmos Radzimów
- : -
Włókniarz Leśna
Iskra Łagów
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Olimpia Kowary
Victoria Jelenia Góra
- : -
Pogoń Świerzawa
Olsza Olszyna
- : -
Cosmos Radzimów
KS Łomnica
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Hutnik Pieńsk
Górnik Węgliniec
- : -
Iskra Łagów
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Leśna
- : -
Victoria Ruszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kowary
- : -
KS Łomnica
Nysa Zgorzelec
- : -
Górnik Węgliniec
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Włókniarz Leśna
Victoria Ruszów
- : -
Olsza Olszyna
Pogoń Świerzawa
- : -
Hutnik Pieńsk
Iskra Łagów
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Jelenia Góra
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
KS Łomnica
- : -
Victoria Jelenia Góra
Hutnik Pieńsk
- : -
Iskra Łagów
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Nysa Zgorzelec
Górnik Węgliniec
- : -
Cosmos Radzimów
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Victoria Ruszów
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Pogoń Świerzawa
Włókniarz Leśna
- : -
Olimpia Kowary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary
- : -
Olsza Olszyna
Nysa Zgorzelec
- : -
Hutnik Pieńsk
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Victoria Ruszów
- : -
Górnik Węgliniec
Pogoń Świerzawa
- : -
Iskra Łagów
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
KS Łomnica
Victoria Jelenia Góra
- : -
Włókniarz Leśna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Victoria Jelenia Góra
KS Łomnica
- : -
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
- : -
Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Victoria Ruszów
Górnik Węgliniec
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Olimpia Kowary
Włókniarz Leśna
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Iskra Łagów
- : -
Nysa Zgorzelec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
- : -
Iskra Łagów
Olimpia Kowary
- : -
Górnik Węgliniec
KS Łomnica
- : -
Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów
- : -
Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa
- : -
Nysa Zgorzelec
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Olsza Olszyna
Victoria Jelenia Góra
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
KS Łomnica
Hutnik Pieńsk
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec
- : -
Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Olimpia Kowary
Górnik Węgliniec
- : -
Victoria Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Włókniarz Leśna
- : -
Pogoń Świerzawa
Iskra Łagów
- : -
Victoria Ruszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
- : -
Hutnik Pieńsk
KS Łomnica
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Iskra Łagów
Victoria Ruszów
- : -
Nysa Zgorzelec
Pogoń Świerzawa
- : -
Cosmos Radzimów
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Górnik Węgliniec
Włókniarz Leśna
- : -
Olsza Olszyna
Victoria Jelenia Góra
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Pogoń Świerzawa
Cosmos Radzimów
- : -
Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk
- : -
Victoria Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Czarni Lwówek Śląski
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Górnik Węgliniec
- : -
KS Łomnica
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Włókniarz Leśna
Iskra Łagów
- : -
Olimpia Kowary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kowary
- : -
Nysa Zgorzelec
KS Łomnica
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Cosmos Radzimów
Pogoń Świerzawa
- : -
Victoria Ruszów
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Hutnik Pieńsk
Włókniarz Leśna
- : -
Górnik Węgliniec
Victoria Jelenia Góra
- : -
Iskra Łagów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
- : -
Olimpia Kowary
Hutnik Pieńsk
- : -
KS Łomnica
Nysa Zgorzelec
- : -
Victoria Jelenia Góra
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Włókniarz Leśna
Victoria Ruszów
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Górnik Węgliniec
- : -
Olsza Olszyna
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Pogoń Świerzawa
Iskra Łagów
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olsza Olszyna
- : -
Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary
- : -
Victoria Ruszów
KS Łomnica
- : -
Iskra Łagów
Pogoń Świerzawa
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
Chrobry Nowogrodziec
- : -
Górnik Węgliniec
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
- : -
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Leśna
- : -
Hutnik Pieńsk
Victoria Jelenia Góra
- : -
Cosmos Radzimów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
- : -
KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
Hutnik Pieńsk
- : -
Olsza Olszyna
Nysa Zgorzelec
- : -
KS Łomnica
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Olimpia Kowary
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Chrobry Nowogrodziec
Victoria Ruszów
- : -
Victoria Jelenia Góra
Górnik Węgliniec
- : -
Pogoń Świerzawa
Iskra Łagów
- : -
Włókniarz Leśna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości