Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:0
GKS Warta Bolesławiecka
Cosmos Radzimów
3:1
GKS Raciborowice
Olimpia Kamienna Gora
1:3
Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk
1:2
Piast Wykroty
Leśnik Osiecznica
2:3
Czarni Lwówek Śląski
Piast Dziwiszów
2:0
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:3
Twardy Świętoszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wykroty
3:0
Apis Jędrzychowice
Orliki Węgliniec
3:0
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
1:0
Piast Dziwiszów
Twardy Świętoszów
2:1
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
1:1
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
1:2
Cosmos Radzimów
Włókniarz Chełmsko Śl.
4:6
Leśnik Osiecznica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:2
Orliki Węgliniec
Cosmos Radzimów
1:3
Piast Wykroty
Olimpia Kamienna Gora
3:2
Włókniarz Chełmsko Śl.
Hutnik Pieńsk
1:1
Nysa Zgorzelec
Leśnik Osiecznica
2:4
Twardy Świętoszów
Piast Dziwiszów
1:1
Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice
0:4
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
5:0
Cosmos Radzimów
Nysa Zgorzelec
1:1
Apis Jędrzychowice
Łużyce Lubań
2:2
Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty
5:0
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
4:0
GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:3
Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica
1:3
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Dziwiszów
5:0
Leśnik Osiecznica
Hutnik Pieńsk
5:1
Czarni Lwówek Śląski
Apis Jędrzychowice
0:0
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Piast Wykroty
GKS Raciborowice
1:3
Orliki Węgliniec
Cosmos Radzimów
2:3
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Twardy Świętoszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:1
Piast Dziwiszów
Orliki Węgliniec
1:1
GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec
2:1
GKS Raciborowice
Łużyce Lubań
3:2
Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski
0:5
Apis Jędrzychowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:1
Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów
1:1
Piast Wykroty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Warta Bolesławiecka
1:0
Nysa Zgorzelec
Piast Dziwiszów
1:2
Twardy Świętoszów
Hutnik Pieńsk
2:2
Leśnik Osiecznica
Apis Jędrzychowice
11:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
GKS Raciborowice
1:1
Łużyce Lubań
Cosmos Radzimów
4:0
Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty
1:1
Orliki Węgliniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
2:1
Hutnik Pieńsk
Nysa Zgorzelec
0:3
Piast Wykroty
Twardy Świętoszów
1:1
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
2:8
Apis Jędrzychowice
GKS Warta Bolesławiecka
2:0
Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śląski
1:0
GKS Raciborowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
4:2
Cosmos Radzimów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
1:1
Nysa Zgorzelec
Hutnik Pieńsk
2:1
Piast Dziwiszów
Apis Jędrzychowice
3:2
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
2:1
Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice
7:2
Włókniarz Chełmsko Śl.
Cosmos Radzimów
1:1
Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty
3:2
Łużyce Lubań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
1:3
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Gora
2:1
Cosmos Radzimów
Łużyce Lubań
2:0
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
1:4
GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów
1:3
Apis Jędrzychowice
Czarni Lwówek Śląski
2:5
Piast Wykroty
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:7
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
2:1
Czarni Lwówek Śląski
Hutnik Pieńsk
1:3
Twardy Świętoszów
Nysa Zgorzelec
1:1
Łużyce Lubań
GKS Raciborowice
5:4
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
9:0
Leśnik Osiecznica
Cosmos Radzimów
1:0
Piast Dziwiszów
Piast Wykroty
5:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Twardy Świętoszów
2:0
Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Gora
0:1
GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk
2:2
Apis Jędrzychowice
Leśnik Osiecznica
2:6
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
6:2
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
3:3
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Chełmsko Śl.
2:3
Orliki Węgliniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
4:1
Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec
0:2
Leśnik Osiecznica
Nysa Zgorzelec
15:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Piast Wykroty
3:2
Olimpia Kamienna Gora
Łużyce Lubań
2:1
Czarni Lwówek Śląski
GKS Warta Bolesławiecka
1:1
Piast Dziwiszów
Cosmos Radzimów
0:5
Hutnik Pieńsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
6:3
Cosmos Radzimów
Olimpia Kamienna Gora
2:2
Orliki Węgliniec
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:1
Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk
1:1
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
2:3
Czarni Lwówek Śląski
Leśnik Osiecznica
1:4
Nysa Zgorzelec
Piast Dziwiszów
0:1
Piast Wykroty
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
1:0
Piast Dziwiszów
Nysa Zgorzelec
3:0
Olimpia Kamienna Gora
Czarni Lwówek Śląski
4:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
Łużyce Lubań
3:1
Leśnik Osiecznica
GKS Warta Bolesławiecka
1:1
Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice
3:0
Apis Jędrzychowice
Cosmos Radzimów
0:1
Twardy Świętoszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
1:0
Piast Dziwiszów
Piast Wykroty
7:0
Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów
4:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
Czarni Lwówek Śląski
5:4
Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań
4:0
Olimpia Kamienna Gora
GKS Warta Bolesławiecka
2:4
Apis Jędrzychowice
GKS Raciborowice
0:4
Cosmos Radzimów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:2
Piast Wykroty
Cosmos Radzimów
1:5
GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk
1:3
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
4:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
GKS Raciborowice
5:1
Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Gora
1:1
Czarni Lwówek Śląski
Piast Dziwiszów
0:2
Łużyce Lubań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Warta Bolesławiecka
4:1
GKS Raciborowice
Nysa Zgorzelec
4:1
Hutnik Pieńsk
Orliki Węgliniec
0:0
Apis Jędrzychowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:7
Olimpia Kamienna Gora
Piast Wykroty
0:1
Cosmos Radzimów
Twardy Świętoszów
2:2
Leśnik Osiecznica
Czarni Lwówek Śląski
0:0
Piast Dziwiszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
2:4
Nysa Zgorzelec
Cosmos Radzimów
1:3
Orliki Węgliniec
Hutnik Pieńsk
1:4
Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów
7:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
GKS Warta Bolesławiecka
1:0
Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Gora
1:1
Leśnik Osiecznica
GKS Raciborowice
0:5
Piast Wykroty
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
0:1
GKS Raciborowice
Nysa Zgorzelec
1:1
Cosmos Radzimów
Twardy Świętoszów
1:3
Olimpia Kamienna Gora
Łużyce Lubań
2:6
Apis Jędrzychowice
Leśnik Osiecznica
2:1
Piast Dziwiszów
Piast Wykroty
1:1
GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek Śląski
4:0
Hutnik Pieńsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wykroty
4:1
Twardy Świętoszów
Apis Jędrzychowice
8:1
Czarni Lwówek Śląski
Hutnik Pieńsk
4:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Piast Dziwiszów
2:0
Olimpia Kamienna Gora
Cosmos Radzimów
1:0
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
4:0
Orliki Węgliniec
GKS Raciborowice
2:3
Nysa Zgorzelec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
1:4
Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec
2:3
GKS Warta Bolesławiecka
Łużyce Lubań
4:2
GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów
1:1
Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica
2:2
Hutnik Pieńsk
Czarni Lwówek Śląski
4:0
Cosmos Radzimów
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:7
Apis Jędrzychowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
7:1
Leśnik Osiecznica
Orliki Węgliniec
1:1
Twardy Świętoszów
Łużyce Lubań
1:4
GKS Warta Bolesławiecka
GKS Raciborowice
4:2
Czarni Lwówek Śląski
Hutnik Pieńsk
5:1
Olimpia Kamienna Gora
Piast Wykroty
2:0
Nysa Zgorzelec
Cosmos Radzimów
2:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
0:0
Orliki Węgliniec
Łużyce Lubań
2:1
Piast Wykroty
Piast Dziwiszów
1:0
Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Gora
1:3
Apis Jędrzychowice
Włókniarz Chełmsko Śl.
2:0
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
1:1
GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica
5:0
Cosmos Radzimów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
1:0
Piast Dziwiszów
Orliki Węgliniec
1:2
Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec
0:0
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
3:1
Leśnik Osiecznica
Cosmos Radzimów
1:0
Olimpia Kamienna Gora
Piast Wykroty
6:0
Czarni Lwówek Śląski
GKS Warta Bolesławiecka
15:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyce Lubań
0:2
Nysa Zgorzelec
Piast Dziwiszów
0:2
Cosmos Radzimów
Twardy Świętoszów
3:6
Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Gora
3:0
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
1:2
Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica
0:7
GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:6
Piast Wykroty
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
3:0
Hutnik Pieńsk
GKS Warta Bolesławiecka
2:1
Olimpia Kamienna Gora
Orliki Węgliniec
3:1
Włókniarz Chełmsko Śl.
Nysa Zgorzelec
4:1
Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty
8:0
Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań
2:2
Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice
1:2
Piast Dziwiszów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Chełmsko Śl.
0:13
Nysa Zgorzelec
Twardy Świętoszów
0:2
Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Gora
3:2
Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk
4:1
Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski
3:3
Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica
0:3
Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów
2:5
GKS Warta Bolesławiecka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
2:2
Apis Jędrzychowice
Orliki Węgliniec
2:2
Olimpia Kamienna Gora
Nysa Zgorzelec
7:1
Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty
2:0
Piast Dziwiszów
Czarni Lwówek Śląski
3:1
Twardy Świętoszów
Łużyce Lubań
0:0
Włókniarz Chełmsko Śl.
GKS Raciborowice
1:5
Hutnik Pieńsk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
5:1
GKS Raciborowice
Olimpia Kamienna Gora
0:0
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Chełmsko Śl.
1:7
Czarni Lwówek Śląski
Hutnik Pieńsk
2:5
GKS Warta Bolesławiecka
Twardy Świętoszów
2:3
Cosmos Radzimów
Leśnik Osiecznica
1:9
Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów
1:2
Orliki Węgliniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości