Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zebrzydowa
4:0
Piast Zawidów
Lotnik Jeżów Sudecki
1:0
Gryf Gryfów Śląski
KS Łąka
2:1
KS Łomnica
Orzeł Wojcieszów
0:3
KKS Jelenia Góra
Olimpia Kowary
4:1
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
0:1
Kwisa Świeradów Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
1:1
Lotnik Jeżów Sudecki
KKS Jelenia Góra
3:0*
Piast Zawidów
Kwisa Świeradów Zdrój
1:0
Olimpia Kowary
GKS Raciborowice
2:1
Pogoń Wleń
Gryf Gryfów Śląski
2:1
Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów
1:3
Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
5:2
Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa
1:2
KS Łomnica
KS Łąka
2:3
GKS Raciborowice
Pogoń Wleń
3:2
Kwisa Świeradów Zdrój
Olimpia Kowary
9:1
Orzeł Wojcieszów
Czarni Lwówek Śląski
1:1
KKS Jelenia Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
2:2
Piast Zawidów
KKS Jelenia Góra
5:0
Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój
5:2
KS Łąka
GKS Raciborowice
3:0*
Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Wojcieszów
0:3
Pogoń Wleń
Czarni Lwówek Śląski
2:2
Olimpia Kowary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
1:1
KS Łomnica
Sparta Zebrzydowa
1:5
GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki
2:1
Kwisa Świeradów Zdrój
KS Łąka
4:0
Orzeł Wojcieszów
Pogoń Wleń
2:2
Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary
0:4
KKS Jelenia Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
3:0
KS Łomnica
Kwisa Świeradów Zdrój
6:0
Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice
7:1
Piast Zawidów
Orzeł Wojcieszów
1:11
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kowary
2:3
Pogoń Wleń
Czarni Lwówek Śląski
2:1
KS Łąka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
4:2
GKS Raciborowice
Piast Zawidów
0:6
Kwisa Świeradów Zdrój
Sparta Zebrzydowa
3:0
Orzeł Wojcieszów
Lotnik Jeżów Sudecki
2:2
Czarni Lwówek Śląski
KS Łąka
0:4
Olimpia Kowary
Pogoń Wleń
0:8
KKS Jelenia Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwisa Świeradów Zdrój
7:0
Gryf Gryfów Śląski
GKS Raciborowice
4:2
KS Łomnica
Pogoń Wleń
3:2
KS Łąka
Orzeł Wojcieszów
3:0*
Piast Zawidów
Olimpia Kowary
1:3
Lotnik Jeżów Sudecki
Czarni Lwówek Śląski
3:0
Sparta Zebrzydowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
2:2
Kwisa Świeradów Zdrój
Gryf Gryfów Śląski
5:4
Orzeł Wojcieszów
Piast Zawidów
0:11
Czarni Lwówek Śląski
Sparta Zebrzydowa
0:1
Olimpia Kowary
Lotnik Jeżów Sudecki
5:0
Pogoń Wleń
KS Łąka
0:4
KKS Jelenia Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
13:0
GKS Raciborowice
KS Łąka
1:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
10:0
Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów
9:1
KS Łomnica
Olimpia Kowary
12:0
Piast Zawidów
Czarni Lwówek Śląski
5:0
Gryf Gryfów Śląski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
0:5
Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice
2:4
Kwisa Świeradów Zdrój
Gryf Gryfów Śląski
1:8
Olimpia Kowary
Piast Zawidów
0:15
Pogoń Wleń
Sparta Zebrzydowa
2:3
KS Łąka
Lotnik Jeżów Sudecki
0:1
KKS Jelenia Góra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
1:0
Kwisa Świeradów Zdrój
Orzeł Wojcieszów
2:2
GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki
9:1
Sparta Zebrzydowa
KS Łąka
17:1
Piast Zawidów
Olimpia Kowary
14:1
KS Łomnica
Pogoń Wleń
4:2
Gryf Gryfów Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
1:7
Pogoń Wleń
Kwisa Świeradów Zdrój
7:0
Orzeł Wojcieszów
Gryf Gryfów Śląski
10:0
KS Łąka
Piast Zawidów
2:12
Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Zebrzydowa
0:10
KKS Jelenia Góra
GKS Raciborowice
0:4
Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
3:5
Orzeł Wojcieszów
GKS Raciborowice
2:4
Olimpia Kowary
Kwisa Świeradów Zdrój
0:0
Czarni Lwówek Śląski
Piast Zawidów
- : -
Sparta Zebrzydowa
Gryf Gryfów Śląski
- : -
Lotnik Jeżów Sudecki
KS Łomnica
- : -
KS Łąka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zebrzydowa
5:3
Gryf Gryfów Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
9:0
KS Łomnica
Pogoń Wleń
4:0
GKS Raciborowice
Czarni Lwówek Śląski
11:0
Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary
1:5
Kwisa Świeradów Zdrój
Piast Zawidów
- : -
KKS Jelenia Góra
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
7:0
KS Łąka
KS Łomnica
1:2
Sparta Zebrzydowa
Kwisa Świeradów Zdrój
0:0
Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra
9:1
Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Wojcieszów
0:4
Olimpia Kowary
Gryf Gryfów Śląski
- : -
Piast Zawidów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Zawidów
- : -
KS Łomnica
KS Łąka
1:2
Kwisa Świeradów Zdrój
Lotnik Jeżów Sudecki
3:2
GKS Raciborowice
Pogoń Wleń
4:2
Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary
5:1
Czarni Lwówek Śląski
Gryf Gryfów Śląski
1:4
KKS Jelenia Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
4:1
Olimpia Kowary
GKS Raciborowice
4:3
Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów
3:3
KS Łąka
KS Łomnica
1:8
Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój
3:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Czarni Lwówek Śląski
0:3
Pogoń Wleń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
Pauza
Sparta Zebrzydowa
0:3
Kwisa Świeradów Zdrój
KS Łąka
0:5
Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Wleń
3:2
Olimpia Kowary
Piast Zawidów
- : -
GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0
Orzeł Wojcieszów
KS Łomnica
0:5
KKS Jelenia Góra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomnica
Pauza
Kwisa Świeradów Zdrój
- : -
Piast Zawidów
KKS Jelenia Góra
0:3
Pogoń Wleń
Orzeł Wojcieszów
5:2
Sparta Zebrzydowa
Olimpia Kowary
3:0
KS Łąka
GKS Raciborowice
2:2
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
Pauza
Piast Zawidów
- : -
Orzeł Wojcieszów
Sparta Zebrzydowa
3:3
Czarni Lwówek Śląski
KS Łąka
2:5
Pogoń Wleń
KS Łomnica
3:1
GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski
2:3
Kwisa Świeradów Zdrój
Lotnik Jeżów Sudecki
1:2
Olimpia Kowary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
Pauza
Czarni Lwówek Śląski
- : -
Piast Zawidów
Olimpia Kowary
4:1
Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów
0:5
Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Wleń
4:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Kwisa Świeradów Zdrój
3:0
KS Łomnica
KKS Jelenia Góra
3:0
KS Łąka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwisa Świeradów Zdrój
Pauza
Piast Zawidów
- : -
Olimpia Kowary
Sparta Zebrzydowa
1:5
Pogoń Wleń
GKS Raciborowice
2:8
KKS Jelenia Góra
KS Łomnica
6:0
Orzeł Wojcieszów
Gryf Gryfów Śląski
1:0
Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
3:0
KS Łąka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wojcieszów
Pauza
Pogoń Wleń
- : -
Piast Zawidów
Kwisa Świeradów Zdrój
4:0
GKS Raciborowice
KS Łąka
2:3
Sparta Zebrzydowa
Olimpia Kowary
7:3
Gryf Gryfów Śląski
Czarni Lwówek Śląski
1:1
KS Łomnica
KKS Jelenia Góra
3:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Lwówek Śląski
Pauza
Kwisa Świeradów Zdrój
1:0
KKS Jelenia Góra
Sparta Zebrzydowa
2:5
Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Raciborowice
1:1
Orzeł Wojcieszów
KS Łomnica
1:4
Olimpia Kowary
Gryf Gryfów Śląski
0:3
Pogoń Wleń
Piast Zawidów
- : -
KS Łąka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
Pauza
Czarni Lwówek Śląski
2:0
GKS Raciborowice
Orzeł Wojcieszów
0:1
Kwisa Świeradów Zdrój
KS Łąka
2:4
Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Wleń
5:3
KS Łomnica
KKS Jelenia Góra
17:0
Sparta Zebrzydowa
Lotnik Jeżów Sudecki
- : -
Piast Zawidów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości