Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
4:0
Apis Jędrzychowice
Iskra Księginice
1:1
Pogoń Świerzawa
Jaworzanka 1964 Jawor
5:1
Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja
3:3
GKS Sparta Rudna
Stal Chocianów
2:4
Granit Roztoka
Leśnik Osiecznica
1:0
Sparta Grębocice
Kaczawa Bieniowice
1:5
Mewa Kunice
Odra Total Ścinawa
0:2
Łużyce Lubań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Księginice
1:3
Odra Total Ścinawa
Prochowiczanka Prochowice
1:2
Leśnik Osiecznica
Mewa Kunice
0:2
Górnik Złotoryja
Łużyce Lubań
0:0
Stal Chocianów
Pogoń Świerzawa
3:2
Sparta Grębocice
Granit Roztoka
7:3
Kaczawa Bieniowice
Apis Jędrzychowice
3:1
Jaworzanka 1964 Jawor
GKS Sparta Rudna
2:0
Chrobry II Głogów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry II Głogów
0:1
Mewa Kunice
Jaworzanka 1964 Jawor
6:1
GKS Sparta Rudna
Kaczawa Bieniowice
1:2
Łużyce Lubań
Sparta Grębocice
4:3
Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja
0:0
Granit Roztoka
Stal Chocianów
2:3
Iskra Księginice
Leśnik Osiecznica
1:7
Apis Jędrzychowice
Odra Total Ścinawa
2:0
Pogoń Świerzawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Roztoka
1:1
Chrobry II Głogów
Iskra Księginice
0:3
Kaczawa Bieniowice
Mewa Kunice
1:0
Jaworzanka 1964 Jawor
Odra Total Ścinawa
3:0
Stal Chocianów
Łużyce Lubań
3:1
Górnik Złotoryja
Pogoń Świerzawa
1:1
Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice
1:0
Sparta Grębocice
GKS Sparta Rudna
7:3
Leśnik Osiecznica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
2:3
Apis Jędrzychowice
Jaworzanka 1964 Jawor
0:1
Granit Roztoka
Kaczawa Bieniowice
1:2
Odra Total Ścinawa
Górnik Złotoryja
6:1
Iskra Księginice
Stal Chocianów
2:1
Pogoń Świerzawa
Leśnik Osiecznica
1:3
Mewa Kunice
Chrobry II Głogów
4:1
Łużyce Lubań
Sparta Grębocice
4:4
GKS Sparta Rudna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świerzawa
2:3
Apis Jędrzychowice
GKS Sparta Rudna
3:4
Prochowiczanka Prochowice
Mewa Kunice
1:1
Sparta Grębocice
Stal Chocianów
1:4
Kaczawa Bieniowice
Łużyce Lubań
2:2
Jaworzanka 1964 Jawor
Granit Roztoka
2:4
Leśnik Osiecznica
Iskra Księginice
0:6
Chrobry II Głogów
Odra Total Ścinawa
0:5
Górnik Złotoryja
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka 1964 Jawor
5:4
Iskra Księginice
Prochowiczanka Prochowice
4:1
Mewa Kunice
Kaczawa Bieniowice
2:1
Pogoń Świerzawa
Sparta Grębocice
1:2
Granit Roztoka
Górnik Złotoryja
2:0
Stal Chocianów
Leśnik Osiecznica
2:2
Łużyce Lubań
Apis Jędrzychowice
2:0
GKS Sparta Rudna
Chrobry II Głogów
3:2
Odra Total Ścinawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Księginice
- : -
Leśnik Osiecznica
Kaczawa Bieniowice
- : -
Górnik Złotoryja
Mewa Kunice
- : -
Apis Jędrzychowice
Łużyce Lubań
- : -
Sparta Grębocice
Pogoń Świerzawa
- : -
GKS Sparta Rudna
Granit Roztoka
- : -
Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów
- : -
Chrobry II Głogów
Odra Total Ścinawa
- : -
Jaworzanka 1964 Jawor
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
- : -
Granit Roztoka
Jaworzanka 1964 Jawor
- : -
Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice
- : -
Łużyce Lubań
Sparta Grębocice
- : -
Iskra Księginice
Górnik Złotoryja
- : -
Pogoń Świerzawa
Chrobry II Głogów
- : -
Kaczawa Bieniowice
Leśnik Osiecznica
- : -
Odra Total Ścinawa
GKS Sparta Rudna
- : -
Mewa Kunice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Księginice
- : -
Prochowiczanka Prochowice
Kaczawa Bieniowice
- : -
Jaworzanka 1964 Jawor
Górnik Złotoryja
- : -
Chrobry II Głogów
Stal Chocianów
- : -
Leśnik Osiecznica
Odra Total Ścinawa
- : -
Sparta Grębocice
Łużyce Lubań
- : -
Apis Jędrzychowice
Pogoń Świerzawa
- : -
Mewa Kunice
Granit Roztoka
- : -
GKS Sparta Rudna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
- : -
Iskra Księginice
Jaworzanka 1964 Jawor
- : -
Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice
- : -
Odra Total Ścinawa
Mewa Kunice
- : -
Granit Roztoka
Sparta Grębocice
- : -
Stal Chocianów
Chrobry II Głogów
- : -
Pogoń Świerzawa
Leśnik Osiecznica
- : -
Kaczawa Bieniowice
GKS Sparta Rudna
- : -
Łużyce Lubań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Księginice
- : -
GKS Sparta Rudna
Kaczawa Bieniowice
- : -
Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja
- : -
Leśnik Osiecznica
Stal Chocianów
- : -
Prochowiczanka Prochowice
Chrobry II Głogów
- : -
Jaworzanka 1964 Jawor
Odra Total Ścinawa
- : -
Apis Jędrzychowice
Łużyce Lubań
- : -
Mewa Kunice
Pogoń Świerzawa
- : -
Granit Roztoka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
- : -
Stal Chocianów
Jaworzanka 1964 Jawor
- : -
Pogoń Świerzawa
Prochowiczanka Prochowice
- : -
Kaczawa Bieniowice
Mewa Kunice
- : -
Iskra Księginice
Sparta Grębocice
- : -
Górnik Złotoryja
Leśnik Osiecznica
- : -
Chrobry II Głogów
Granit Roztoka
- : -
Łużyce Lubań
GKS Sparta Rudna
- : -
Odra Total Ścinawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Księginice
- : -
Granit Roztoka
Jaworzanka 1964 Jawor
- : -
Leśnik Osiecznica
Kaczawa Bieniowice
- : -
Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja
- : -
Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów
- : -
GKS Sparta Rudna
Chrobry II Głogów
- : -
Sparta Grębocice
Odra Total Ścinawa
- : -
Mewa Kunice
Pogoń Świerzawa
- : -
Łużyce Lubań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Apis Jędrzychowice
- : -
Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice
- : -
Chrobry II Głogów
Mewa Kunice
- : -
Stal Chocianów
Sparta Grębocice
- : -
Jaworzanka 1964 Jawor
Łużyce Lubań
- : -
Iskra Księginice
Leśnik Osiecznica
- : -
Pogoń Świerzawa
Granit Roztoka
- : -
Odra Total Ścinawa
GKS Sparta Rudna
- : -
Kaczawa Bieniowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości