Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

03.06.2021

W pierwotnym terminie (3 czerwca, 14:00) przerwany przy stanie 1:1 i podyktowanym rzucie karnym dla Kaczawy. W 32' zawodnicy Płomienia odmówili dalszej gry, zeszli z boiska, a sędzia odgwizdał koniec zawodów.

Zgodnie z komunikatem Komisji Dyscyplinarnej DZPN, Podokręg Legnica, następuje:

1. Klub Płomień Radwanice– kara finansowa za opóźnienie wznowienia gry przez drużynę, spowodowanie przerwy w grze (Klasa Okręgowa)
  2. Zawodnik Płomień Radwanice– kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz finansowa za wpisy w mediach społecznościowych zawierające groźby naruszenia nietykalności cielesnej sędziego i zachęcające do przemocy (Klasa Okręgowa)
  3. Sędzia– kara 1 roku dyskwalifikacji za nieuzasadnione i bezpodstawne zakończenie zawodów przed upływem regulaminowego czasu gry (Klasa Okręgowa)